Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schokk Engine EU, NA, TR (100% pracy)
To nie mój projekt trafia do Schokka, który stworzył Hack.   [Nie używaj na swoim głównym koncie]   [Nie jestem odpowiedzialny za jakiekolwiek bana]   -Uruchomić grę -Put Gra w trybie okienkowym -Close Game And Gface / Launcher Steam -Open Schokk Multi.exe -Kliknij na Eu -Kliknij na starcie -Start Gface / Launcher na Steamie -Cieszyć się   Jeśli gra się zawiesza, nie zbliżaj się do Launchera i kliknij "Zagraj ponownie" (to działa dla mnie)   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=18626
Reply
funkcje? zrzuty ekranu?
Reply
Funkcje są: ESP Skeleton / 3D Box / 2D Box / Radar Aimbot Vector / Fast Aim Bez lampy błyskowej Wytrzymałość Długi slajd Podwójna wspinaczka Języki: angielski / rosyjski
Reply
jak korzystać z notebooka?
Reply
Wkrótce zostanie zaktualizowana ochrona.
Reply
Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1366 x 768. rozwiązanie ?
Reply
Jak udało Ci się to pobrać? Mój plik jest natychmiast usuwany po instalacji, nawet po wyłączeniu wszystkich moich programów antywirusowych.
Reply
Zacytować: Originally Posted by butkevinsaid Jak udało Ci się to pobrać? Mój plik jest natychmiast usuwany po instalacji, nawet po wyłączeniu wszystkich moich programów antywirusowych. Z jakiego programu antywirusowego korzystasz?
Reply
Właśnie korzystałem z Windows Defender. Znalazłem alternatywne pobieranie i teraz działa. Rozwiązaniem twojego problemu będzie przejście do ostatniego pola menu, a na końcu powinno być coś, co mówi "Język", zmień go na angielski.
Reply
Mogę zmienić język, problem polega na tym, że nie ma aktywacji innych dunkcji hackera
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)