Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o AutoIT i poszukiwaniu adresów
cześć wszystkim   Mam pytanie 0: Znowu: "D   Chciałem wiedzieć, jak utworzyć skrypt, który wyszukuje ciągi i wyprowadza adres   podobnie jak CE robi w AutoIT rodzaj automatyzacji: P   Dzięki za pomoc z góry ^ __ ^ (ale pamiętaj, że nie jestem tak dobry w AutoIT n shit, więc pls próbuję wyjaśnić to dla manekinów x: Dzięki!)
Reply
Jest coś łatwiejszego. Nazywa się to za pomocą IDA Pro. Działa jak marzenie. To nie jest skaner pamięci, ale to się uda. Sprawdź kilka tutoriali, jak z niego korzystać. Ale to zależy od tego, co zamierzasz z tym zrobić?
Reply
Zacytować: Originally Posted by FlowerzNDaizyz Ale to zależy od tego, co zamierzasz z tym zrobić? To oczywiste, co on próbuje zrobić. Chce to zautomatyzować: http://www.unknowncheats.me/forum/ar...-injector.html
Reply
Zacytować: Originally Posted by manzarek To oczywiste, co on próbuje zrobić. Chce to zautomatyzować: http://www.unknowncheats.me/forum/ar...-injector.html Nie znajduję tego w ten sposób. Nie musisz być niegrzeczny. Nadal możesz znaleźć takie rzeczy jak RscDisplay __ * lub cokolwiek z IDA. Próbuję tylko pomóc.
Reply
Zacytować: Originally Posted by FlowerzNDaizyz Jest coś łatwiejszego. Nazywa się to za pomocą IDA Pro. Działa jak marzenie. To nie jest skaner pamięci, ale to się uda. Sprawdź kilka tutoriali, jak z niego korzystać. Ale to zależy od tego, co zamierzasz z tym zrobić? Próbuję automatycznie wyszukać ciąg / zgasić adres tego ciągu, aby następnie wykonać skrypt. : P Zacytować: Originally Posted by manzarek To oczywiste, co on próbuje zrobić. Chce to zautomatyzować: http://www.unknowncheats.me/forum/ar...-injector.html właściwie tylko dlatego, że używam własnych rzeczy i nie używam NomadMemory. Zacytować: Originally Posted by FlowerzNDaizyz Nie znajduję tego w ten sposób. Nie musisz być niegrzeczny. Nadal możesz znaleźć takie rzeczy jak RscDisplay __ * lub cokolwiek z IDA. Próbuję tylko pomóc. Nadal cię kocham, Flowerz, jesteś najlepszy: P Nie wiem, co masz na myśli, wypróbuj IDA lol .. co to? xD Próbowałem szukać go w google i wszystko, co znalazłem, było narzędziem inżynierii wstecznej.
Reply
Zacytować: Originally Posted by gastor199 Próbuję automatycznie wyszukać ciąg / zgasić adres tego ciągu, aby następnie wykonać skrypt. : P właściwie tylko dlatego, że używam własnych rzeczy i nie używam NomadMemory. Nadal cię kocham, Flowerz, jesteś najlepszy: P Nie wiem, co masz na myśli, wypróbuj IDA lol .. co to? xD Próbowałem szukać go w google i wszystko, co znalazłem, było narzędziem inżynierii wstecznej. IDA oznacza Interactive Disassembler. W rzeczywistości jest to narzędzie inżynierii odwrotnej. Potrzebujesz tego i jest wystarczająco dużo tutoriali, które nauczą cię, jak odtwarzać gry Arma.
Reply
Powinieneś wiedzieć, że autoit cant do mutil threading. Tak więc, jeśli chcesz zeskanować ciąg w pamięci gry, zajmie ci to około 30 minut do 1 godziny, aby zeskanować grę ... Jest naprawdę powolny. Nie sądzę, żeby to było to, co naprawdę chcesz mieć, i to jest powód, dla którego nie zrobiłem tego w moim iniektor. Więc jeśli chcesz mojej rady, polecam ją przerobić w nowym języku, takim jak c # lub c ++.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)