Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheat Engine for Warface (RU)
Witam, czy ktoś wie, jak mogę używać CE dla Warface. Próbuję otworzyć proces w CE, ale błąd: Odmowa dostępu, a następnie utracono połączenie. Próbowałem użyć PCHunter do wyłączenia mrac, ale PCHunter nie uruchamia się. Co powinienem zrobić?   I jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwe, aby uzyskać jakąkolwiek pozycję w grze, gdy wstrzykniemy plik DLL. Możliwe, że jest tam jakakolwiek metoda, aby to zrobić.
Reply
Jak rozpocząć grę Warface bez programu uruchamiającego?
Reply
Zacytować: Originally Posted by vlad1210 Jak rozpocząć grę Warface bez programu uruchamiającego? Nie muszę rozpoczynać Warface bez GameCenter. Moje pytanie brzmi: jak otwarty proces gry w CheatEngine.
Reply
Zacytować: Originally Posted by duke04 Nie muszę rozpoczynać Warface bez GameCenter. Moje pytanie brzmi: jak otwarty proces gry w CheatEngine. Zabij serwis mrac i rozpocznij grę bez mrac
Reply
Zacytować: Originally Posted by duke04 Nie muszę rozpoczynać Warface bez GameCenter. Moje pytanie brzmi: jak otwarty proces gry w CheatEngine. Najpierw wykonaj zrzut, a następnie zhakuj go
Reply
Zacytować: Originally Posted by Rayiron Najpierw wykonaj zrzut, a następnie zhakuj go Świetny! Pomyślałem, w jaki sposób adresy w CE mogą być adresowane bez żadnego problemu. Ale kolejny problem. Kiedy uruchomię CE i Warface w kilka minut, Connecion przegrał. Próbowałem zmienić tytuł, opis CE, zwolnić sterownik mrac, ale nic nie działa. Jak ukryć CE przed MRAC, aby nie utracić połączenia.
Reply
Zacytować: Originally Posted by duke04 Świetny! Pomyślałem, w jaki sposób adresy w CE mogą być adresowane bez żadnego problemu. Ale kolejny problem. Kiedy uruchomię CE i Warface w kilka minut, Connecion przegrał. Próbowałem zmienić tytuł, opis CE, zwolnić sterownik mrac, ale nic nie działa. Jak ukryć CE przed MRAC, aby nie utracić połączenia. Zostałeś już zbanowany w przeszłości?
Reply
Zacytować: Napisał Razzing Zostałeś już zbanowany w przeszłości? Nie, utracę połączenie tylko wtedy, gdy uruchomię program Cheat Engine lub Process Hacker.
Reply
Zacytować: Originally Posted by duke04 Nie, utracę połączenie tylko wtedy, gdy uruchomię program Cheat Engine lub Process Hacker. ponieważ te programy znajdują się na czarnej liście
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)