Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń 3 Arsenal
Witajcie, dziś dzień dręczony jest pytaniem, czy to możliwe za pomocą linii komend, aby odrodzić np. Łowcę, z wirtualnym Arsenałem?   Na przykład, istnieje kod, który pozwala odrodzić maszynę (Hunter), czy możliwe jest dodanie do tego kodu dodatkowych parametrów (wirtualnego Arsenału)?   Przepraszam za angielski, piszę od tłumacza
Reply
Zacytować: Napisał Genzer Witajcie, dziś dzień dręczony jest pytaniem, czy to możliwe za pomocą linii komend, aby odrodzić np. Łowcę, z wirtualnym Arsenałem? Na przykład, istnieje kod, który pozwala odrodzić maszynę (Hunter), czy możliwe jest dodanie do tego kodu dodatkowych parametrów (wirtualnego Arsenału)? Przepraszam za angielski, piszę od tłumacza Całkiem standardowe rzeczy, które możesz sprawdzić na wiki, ale dodam kilka wskazówek do innych osób czytających ten wątek; Jeśli jesteś świadomy rejestrowania gracza [w tym przypadku na przykład, odradzanie czegoś tak prostego jak myśliwy]; po prostu spawn w sztucznej inteligencji; i kierujcie kodem, którego jesteście świadomi poprzez tę sztuczną inteligencję. W praktyce nie powinno to dotyczyć żadnych czerwonych flag z zarówno infistar jak i logowania, chyba że tarowanie AI bezpośrednio jest zabronione serwer po serwerze.
Reply
zadzwoń do BIS_FNC_arsenal; lub w całości ["Open", true] spawn BIS_fnc_arsenal;
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie elitegamerwb zadzwoń do BIS_FNC_arsenal; lub w całości ["Open", true] spawn BIS_fnc_arsenal; * zostaje zbanowany na infistar *
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie elitegamerwb zadzwoń do BIS_FNC_arsenal; lub w całości ["Open", true] spawn BIS_fnc_arsenal; Przykro mi, koleś, ale jest powód, dla którego mój pierwszy post w tym wątku nie zawierał tego, ale nie jest to warte nawet twojego bankowego czasu.
Reply
Możesz po prostu użyć arsenału pojazdów?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Skengdo * zostaje zbanowany na infistar * Zacytować: Napisał iamsereni Przykro mi, koleś, ale jest powód, dla którego mój pierwszy post w tym wątku nie zawierał tego, ale nie jest to warte nawet twojego bankowego czasu. Brzmiało to tak, jakby chciał tylko znać kod w ogóle, nigdy nie wspomniał, że będzie używany online / złośliwie lub na serwerze infi: P
Reply
Zacytować: Napisał iamsereni Całkiem standardowe rzeczy, które możesz sprawdzić na wiki, ale dodam kilka wskazówek do innych osób czytających ten wątek; Jeśli jesteś świadomy rejestrowania gracza [w tym przypadku na przykład, odradzanie czegoś tak prostego jak myśliwy]; po prostu spawn w sztucznej inteligencji; i kierujcie kodem, którego jesteście świadomi poprzez tę sztuczną inteligencję. W praktyce nie powinno to dotyczyć żadnych czerwonych flag z zarówno infistar jak i logowania, chyba że tarowanie AI bezpośrednio jest zabronione serwer po serwerze. jeśli nie pomylię tarła ai (Dummy Player) używaj starego sposobu na oszukanie infistaru, ale myślę, że naprawił to, jeśli się nie mylę
Reply
Kod: _veh = "" createVehicle (gracz pozycji);
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)