Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na załadowanie biblioteki dll do Arma3
Cześć, pomyślałem, że podzielę się wiedzą z tą społecznością, ponieważ ludzie tutaj tak bardzo się dzielą. Metoda wstrzykiwania biblioteki dll jest prosta, można to zrobić za pomocą programowania lub ręcznie, tutaj jest sposób, w jaki to robię.     Kod:   #include <Windows.h> #include <iostream> using namespace std; int main () {char temp [512]; sprintf (temp, "start arma3.exe -% s", "init = \" ScriptErrors \ "callExtension \" ScriptErrors \ ""); system ((char *) temp); printf ("Arma jest uruchomiona, proszę mieć plik skryptowy ScriptErrors.dll w katalogu arma 3, który ma zostać wstrzyknięty \ n"); system ("PAUSE"); return 0; }   lub po prostu przejdź do edytora i wykonaj   Kod:   "ScriptErrors" callExtension "ScriptErrors"
Reply
morszczuki są prawdziwe
Reply
Mają białą listę czeków na bibliotekach DLL, nadal muszą przejść przez jądro lub mieć kontakt BE.
Reply
Zacytować: Originally Posted by XCH4OSX Mają białą listę czeków na bibliotekach DLL, nadal muszą przejść przez jądro lub mieć kontakt BE. możesz spróbować fałszywego znaku ms z wątku SetWindowsHookEx. Nie wiem, czy istnieją wektor (y) wykrywania dla tego certyfikatu lub tej metody (mam na myśli BEEElementu BIS, nie używaj SetWindowsHookEx, jeśli nie chcesz GB ').
Reply
Zacytować: Originally Posted by XCH4OSX Mają białą listę czeków na bibliotekach DLL, nadal muszą przejść przez jądro lub mieć kontakt BE. Nie z armą 3, właśnie przetestowałem z moją własną biblioteką.
Reply
Kod: - init = "name_of_hack_dll" callextension "" Możesz użyć tego jako parametru początkowego. Znacznie szybciej do codziennego użytku Niech ArmA 3 automatycznie za każdym razem wprowadzi moje oszustwo
Reply
omg lol srly? kolejny backdoor wkrótce zostanie to załatane
Reply
Cholera, właśnie to ładowałem. Zakładam, że teraz jest czas na kierowcę; _;
Reply
przeczytaj dziennik zmian w grze. otwarły tę dziurę tylko tymczasowo.
Reply
Zacytować: Originally Posted by uncledynamite przeczytaj dziennik zmian w grze. otwarły tę dziurę tylko tymczasowo. Używam go przez co najmniej 5-6 miesięcy. Jeśli masz na myśli, że otworzyli tę dziurę tylko dla tej aktualizacji, która jest bzdurą.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)