Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CSKIMMO HOOK VIP v25.08 BETA
Z mojej strony -> PAY2CHEAT NIE JEST DOZWOLONY W TUTAJ!   //////////////////////////////////////////////////// CSKIMMO HOOK VIP v25.08 BETA // /////////////////////////////////////////////   *OGŁOSZENIE* To jest moduł chroniony przez ring4, więc wyłącz antywirusa.   Będę aktualizował to często i łamałem trochę więcej funkcji. Bądźcie czujni!       Anti-Cheats obsługiwane:   - VAC - EAC - ESL - PALADIN - ESEA - LIBRA - CZARNA DZIURA - PIMPALABIM   - WYKRYWANO X-Ray *       Funkcje: - Aimbot - Aimkey * BROKEN - Aimauto - Autoshoot * BROKEN - Autospraydown * BROKEN - Cichy celownik * BROKEN - Triggermode * BROKEN - Przycisk wyzwalacza * BROKEN - FOV według odległości - Autowall - Poprawka DM -> Ustawienia broni * ŁAMANY   - ESP - Far ESP * BROKEN - Box ESP - Nazwa ESP - Kieruj ESP - Zdrowie ESP - Weapon ESP - Hack radaru * BROKEN - Bone ESP - Bomba ESP - Tylko wróg   - Różne - Bunnyhop - Speedhack * BROKEN - Celownik - NoRecoil * BROKEN - NovisualRecoil * BROKEN - NoFlash * BROKEN - NoHands * BROKEN - Nosmoke * BROKEN - AntiAim * BROKEN - Niepodłączony * BROKEN - XQZ * BROKEN - NoWorld * BROKEN - Autopistol * BROKEN   - Ustawienia * BROKEN + wiele ustawień * BROKEN       Zrzuty ekranu:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.       Ściągnij:   http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=11234
Reply
Zacytować: * ZŁAMANY cholera bro to gówno jest ultra 1337 vip uber leet jako kurwa. Co jest nie tak na tych zdjęciach? W każdym razie, dzięki za uwolnienie.
Reply
* BROKEN = Niezawarte Dunno, jak powinien zostać złamany klucz. Speedhack nie działa już w grach silnikowych.
Reply
omg sick ultra uber, wypróbujesz jutro na ESEA / ESL i EAC!
Reply
Zacytować: Originally Posted by .bK omg sick ultra uber, wypróbujesz jutro na ESEA / ESL i EAC!
Reply
Zacytować: Originally Posted by cskimmo *OGŁOSZENIE* To jest moduł chroniony przez ring4, więc wyłącz antywirusa. Dlaczego musiałbyś wyłączyć program antywirusowy dla Ring4? Czy nie byłoby po prostu umieszczaniem na monitorze naklejki na słodki, niestandardowy celownik?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Forza Dlaczego musiałbyś wyłączyć program antywirusowy dla Ring4? Czy nie byłoby po prostu umieszczaniem na monitorze naklejki na słodki, niestandardowy celownik? Cóż ... zależy od tego, jaki masz program antywirusowy? Mam nortona i ostrzega, gdybym nawet dotknął mojego ekranu.
Reply
WYDAJE BYĆ ZŁAMANE
Reply
omg to menu
Reply
Ring 4? Co to jest, ja nawet nie ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)