Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arma 2 / DayZ - Identyfikatory klasy
Wraz ze zmianą wszystkich osobnych list zdecydowałem się stworzyć jedną wielką listę wszystkich identyfikatorów klas! Proszę mi powiedzieć, czy to nie jest konieczne, usuń go, jeśli tak jest.   Nie kompilowałem tych list, tylko łączę wątek, aby każdy mógł znaleźć identyfikatory klas w jednym miejscu, źródła są;     http://www.unknowncheats.me/forum/ar...git-items.html By Volvogamer     http://www.unknowncheats.me/forum/ar...class-ids.html Autor: Zombie1004     http://www.unknowncheats.me/forum/ar...name-list.html By Raryin     ArmAII / ArmAII: biblioteka OA dostępnych urządzeń i obiektów         Broń może być spawnowiona przez opcję 17.   Każdy kolejny przedmiot (w tym odzież, amunicja, żywność i środki medyczne) musi być wpisany w opcji 18.   Broń samochodowa może być spawana i noszona jako zwykła broń, aby to zrobić po prostu wstawić identyfikator klasy broni pojazdu w opcji 17. Znowu, amunicja musi zostać dodana w opcji 18. (Możesz także dodać broń podczas siedzenia kierowcy lub pilota do samego pojazdu)   Rakiety, bomby i specjalne moździerze są wyłączone w DayZ, dzięki czemu wyrzutnie rakiet, wyrzutnie bomb i kilka moździerzy jest bezużyteczne.         DAYZ - OGÓLNE     JEDZENIE       Kod:   FoodCanSardines (Sardynki) FoodSteakCooked (Cooked Steak) FoodSteakRaw (Raw Steak) FoodCanBakedBeans (Baked Beans) FoodCanFrankBeans (Frank Beans) FoodCanPasta (Pasta)   NAPOJE       Kod:   ItemWaterbottle (Water Bottle) ItemSodaMdew (Mountain Dew) ItemSodaPepsi (Pepsi) ItemSodaCoke (Coke)   ŚRODKI MEDYCZNE       Kod:   ItemBandage (Bandaż) ItemPainkiller (Painkiller) ItemMorphine (Morfina) ItemEpinephrine (Epi - pióro) ItemBloodbag (Bloodbag) ItemHeatPack (Heatpack) Artykuł Antybiotyk (antybiotyk)   PRZYBORY       Kod:   ItemMap (Mapa) ItemCompass (Kompas) ItemGps (GPS) NVGoggles (Gogle Noktowizyjne) Binocular_Vector (RangeFinders) ItemWatch (Watch) ItemKnife (nóż myśliwski) ItemHatchet (Hatchet) ItemMatchbox (Matchbox) ItemToolbox (Toolbox) ItemFlashlightRed (Military Flesz) ItemFlashlight (Flashlight ) Lornetka (lornetka) ItemEtool (narzędzie do wycinania)   CZĘŚCI       Kod:   PartWheel (Car Wheel) PartFueltank (zbiornik paliwa) PartGlass (przednia szyba) PartEngine (Engine) PartGeneric (złom) PartVRotor (Helicopter Rotor) ItemJerrycan (Jerrycan)       MISC       Kod:   ItemTent (Namiot) TrapBear (Bear Trap) ItemTankTrap (Tank Trap) ItemWire (Wire Fencing) HandRoadFlare (Road Flare) HandChemBlue (Niebieski Chemlight) HandChemGreen (Green Chemlight) HandChemRed (Red Chemlight) PartWoodPile (Stos drewna)   PLECAKI       Kod:   CZ_VestPouch_EP1 (Etui Vest) DZ_Patrol_Pack_EP1 (Pakiet patrolujący) DZ_Assault_Pack_EP1 (Assault Pack) DZ_CivilBackpack_EP1 (Pakiet Czech) DZ_ALICE_Pack_EP1 (Alice Pack) DZ_Backpack_EP1 (Coyote Pack)   NAMALSK TYLKO:       Kod:   BAF_AssaultPack_DZN   ODZIEŻ     DAYZ       Kod:   Skin_Soldier1_DZ Skin_Survivor2_DZ Skin_Camo1_DZ Skin_Sniper1_DZ   DAYZ +       Zacytować:       Odzież cywilna - Skin_Survivor2_DZ Ghillie Suit (Full) - Skin_Sniper1_DZ Ghillie Suit (tylko na górze) - Skin_Sniper2_DZ Camo (Wojsko) - Skin_Camo1_DZ Camo (Terrorist) - Skin_Camo4_DZ Woodland Camo (Ranger) - Skin_Camo2_DZ Woodland Camo (Bandit) - Skin_Camo3_DZ Urban Camo (Bandit) - Skin_Camo5_DZ Santa Suit - Skin_Santa1_DZ         DAYZ NAMALSK       Zacytować:       Skin_CamoWinter_DZN (Warm Clothing) Skin_CamoWinterW_DZN (Warm Snow Clothing) Skin_Sniper1W_DZN (Snow Ghillie Suit)         PUDEŁKI AMMO       Kod:   USBasicAmmunitionBox USLaunchersBox USOrdnanceBox USBasicWeaponsBox USSpecialWeaponsBox USVehicleBox RUBasicAmmunitionBox RULaunchersBox RUOrdnanceBox RUBasicWeaponsBox RUSpecialWeaponsBox RUVehicleBox LocalBasicAmmunitionBox LocalBasicWeaponsBox GuerillaCacheBox SpecialWeaponsBox MedBox0   DAYZ - BRONI     DAYZ     STRONY       Kod:   Makarov (Makarov) - 8Rnd _9x18_Makarov MakarovSD (Makarow SD) - 8Rnd _9x18_MakarovSD (NOT LEGIT) revolver_EP1 (Revolver) - 6Rnd _45ACP Colt1911 (M1911) - 7Rnd _45ACP_1911 glock17_EP1 (G18) - 15Rnd _9x19_M9 UZI_EP1 (PDW) - 30Rnd _9x19_UZI M9 (M9 ) - 15Rnd _9x19_M9 M9SD (M9SD) - 15Rnd _9x19_M9SD   SHOTGUNS       Zacytować:       MR43 (Double Breloczek Shotgun) Winchester1866 (Winchester) M1014 (M1014) Remington870_lamp (Remington 870)         KARABINY SZTURMOWE       Kod:   AK_74 (AK74) - 30Rnd _545x39_AK AKS_74_kobra (AKS74 Kobra) - 30Rnd _762x39_AK47 AKS_74_U (AKS74U) - 30Rnd _762x39_AK47 AK_47_M (AKM) - 30Rnd _762x39_AK47 FN_FAL (FN FAL) - 20Rnd _762x51_FNFAL FN_FAL_ANPVS4 (FN FAL NV) - 20Rnd _762x51_FNFAL BAF_L85A2_RIS_CWS (L85A2) - 30R
Reply
To świetny post, jeśli mnie pytasz Miałem zamiar kliknąć to i powiedzieć: MAMY ZA WIELE POSTWIE TELLING US CLASS IDS Ale tbh, to jest ostateczny post id klasy, i mam + rep dla tego, miła praca Mam nadzieję, że zostanie zrekonferencjonowana, aby każdy mógł przestać pytać "jaki jest identyfikator klasy dla spawn dmr mag / tent / ect"
Reply
Myślę, że SD lub moderator powinien dodać link do tego wątku w wątku Survival Hack. Niezły post, IceTeaa.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie day2k7 Mam nadzieję, że zostanie zrekonferencjonowana, aby każdy mógł przestać pytać "jaki jest identyfikator klasy dla spawn dmr mag / tent / ect" Ale nigdy tego nie zrobią
Reply
Lepki?
Reply
Możesz także dodać AH64D do listy pojazdów. Nie legit, ale nadal spawnable.
Reply
To jest warte lepkiego
Reply
Zacytować: Napisał Kulix13 Możesz także dodać AH64D do listy pojazdów. Nie legit, ale nadal spawnable. Zrobię to!
Reply
niesamowite informacje
Reply
Och, zapomniałem o C130J i MV-22. Można również spannażyć.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)