Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poruszanie się po zakazie BP?
Czy to możliwe? Zastanawiam się, co tak naprawdę robią, żebyś był zbanowany, używałam cheat engine dla PvZ i nigdy nie zamknęłam programu. Znam głupiego     Zalogowałem się na konto parowe znajomych, założyłem nowe konto BP i dodałem nowy identyfikator gracza, ale w ciągu kilku godzin zostałem zbanowany ponownie z serwerów BP, czy uważasz, że są one zakazane przez HWID lub IP, czy nawet jedno i drugie? (Powód był - Unikanie zakazu)   - Kiedy powiedziałem mu, że CE jest praktycznie bezużyteczne teraz, przez kilka dni, kiedy nie chciał tego słyszeć, i zakazał mi pracy zespołowej     Próbowałem rozmawiać z dev (deathlyrage), ale w jego całkowitej byciu dupkiem mówiliśmy, że zakazujemy oszustów, używałeś cheat engine, więc zostaniesz zbanowany, także nie próbuj robić nowego konta z nowej pary, tak jak my poznaj cię i ponownie zbanuj ...     Czy ktoś może się temu przyjrzeć? Na co właściwie patrzą, aby poznać kogoś nowego lub jeśli wcześniej zostali zbanowani?
Reply
Co to jest BP ... masz na myśli BE ... nie możesz ominąć zakazów.
Reply
Ma na myśli BP (Breaking Point mod dla A3) i deathlyrage (milksjackim nastolatkiem i tak zwanym "developerem" (od kiedy dzieciak skryptu jest dev), który został trafiony przez syndrom superstar i od tego czasu był już całkowicie opóźniony) Prawdopodobnie jest tak, że program uruchamiający zbiera dane z komputera (na przykład identyfikator licencji systemu) i wysyła dane przy użyciu bieżącego logowania. Może jeśli użyjesz go bez klienta (co jest możliwe, a czasami musisz), możesz uniknąć banów. Ale to tylko myśl.
Reply
zmień IP i nie używaj tam pieprzonego launchera ponownie loguj się na serwer bezpośrednio po aktywnej ekspansji punktu łamania
Reply
mądry pomysł tbh. również do aktualizacji możesz używać plików przyjaciół lub innego konta tylko do aktualizacji i używać innego komputera lub maszyny wirtualnej.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)