Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponad 45 * obrót widoku obrysu powoduje, że tykanie jest niezaufane. Prawdziwe?
Hej ludzie,   Kilka dni temu przeczytałem gdzieś tutaj, że obracanie widoków ponad 45 stopni w tyknięciu powoduje niezaufane. Nie wiem, czy klamrowanie i normalizowanie twoich ViewAngles spowoduje niezaufany, ale nie obrót o> 45 stopni. Czy ktoś może potwierdzić?
Reply
Nie, jak ludzie wymyślają takie bzdury?
Reply
możesz dostać tylko kopnięty z przypadkowych serwerów dla dużych aimstepping myślę, że 25-30 kątów nie będzie cię kopać
Reply
Yaw Min: -180 Yaw Max: 180 Pitch Min: -89 Pitch Max: 89 Rolka: ??? (nie używaj rolki)
Reply
Zacytować: Originally Posted by vikingtiger Yaw Min: -180 Yaw Max: 180 Pitch Min: -89 Pitch Max: 89 Rolka: ??? (nie używaj rolki) Czy jesteś psychicznie zagrożony? Mówi o czymś innym?
Reply
Zacytować: Originally Posted by vikingtiger Yaw Min: -180 Yaw Max: 180 Pitch Min: -89 Pitch Max: 89 Rolka: ??? (nie używaj rolki) (+/-) 1 na rzucie powinno być bezpieczne z moich własnych testów, chociaż IIRC (i mogę być martwy tyłek źle) roll max / min to (+/-) 50 @ davemustaine: Nie, brak przyciągania kątowego sprawi, że będziesz niezaufany, dopóki jesteś w granicach opisanych powyżej. Możesz jednak zostać przez krótki czas skopany w zwykłych grach, aby uzyskać ponad 39 stopni w jednym tiku. Kwestię tę można rozwiązać poprzez celowanie (powinno to być kilka wątków na ten temat w tej sekcji).
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hf.ub3r (+/-) 1 na rzucie powinno być bezpieczne z moich własnych testów, chociaż IIRC (i mogę być martwy tyłek źle) roll max / min to (+/-) 50 @ davemustaine: Nie, brak przyciągania kątowego sprawi, że będziesz niezaufany, dopóki jesteś w granicach opisanych powyżej. Możesz jednak zostać przez krótki czas skopany w zwykłych grach, aby uzyskać ponad 39 stopni w jednym tiku. Kwestię tę można rozwiązać poprzez celowanie (powinno to być kilka wątków na ten temat w tej sekcji). Widziałem kogoś z 50 rolkami i nie zostali zbanowani, a ja zostałem wyrzucony tylko raz
Reply
Omijanie VAC Kick podczas szaleje
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie redrampagingrag Widziałem kogoś z 50 rolkami i nie zostali zbanowani, a ja zostałem wyrzucony tylko raz Właściwie teraz, kiedy o tym wspomniałeś, masz rację. Powodem, dla którego myślałem 1 jest to, że ktoś z jakiegoś wątku zrobił długoterminowe badanie i odkrył, że gra nigdy "naturalnie" nie przestawia twojej przewagi o 1 / -1 lub coś podobnego.
Reply
jeśli użyjesz polecenia 'setang' w serwerze bota, możesz edytować ur roll, ale zostanie ono zaciśnięte, zanim ustawisz, więc jeśli ustawisz to na 180, a następnie spojrzysz na cl_showpos, to powiesz, do czego się zaciska.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)