Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legit Cheating Guide
Pomyślałem, że zrobię głęboki tutorial / wskazówki, jak prawidłowo legit oszust bez zbanowanych przez Overwatch w tylko 6 prostych krokach.   Przede wszystkim, nadzór może Cię zbanować tylko wtedy, gdy istnieją dowody bez uzasadnionej wątpliwości. Oznacza to, że muszą być w 100% pewni, że oszukujesz, aby cię zakazać. To sprawia, że łatwo jest oszukiwać bez bana.   Weźmy się za to.   1. Oczywiście, nie umieszczaj krzyżyków na ludziach przez ściany podczas korzystania z ESP. Jest to dość oczywiste.   2. Umieraj czasami. Jeśli przechodzisz obok kogoś w kącie i wiesz, że ktoś tam jest, nie zawsze go tam zabijaj. Przejdź obok, aby cię zabić, wygląda to bardzo legalnie.   3. Zerkanie. Jeśli wiesz, że ktoś jest w pobliżu, nie masz swojego celownika, gdzie będzie on wyglądał! Umieść go gdzieś indziej, więc kiedy zerkną, możesz łatwo dostosować do nich swój celownik i zabić go.   4. Sprawdzaj miejsca stale. To trochę podejrzane, jeśli idziesz całą grę bez sprawdzania określonego miejsca, a kiedy ktoś tam jest, to tylko to sprawdzasz. Zawsze staraj się sprawdzać te same miejsca i mieć ogólny wzór.   5. Użyj VisualESP. Jeśli twój cheat ma funkcję wizualnego esp, (pokazuje inny kolor, jeśli możesz je zobaczyć) użyj go! Bardzo przydatne jest upewnienie się, że nie strzelasz, gdy ich nie widzisz.   6. Sprawdź swój wynik. Jeśli wybierasz się na coś absurdalnego, na przykład 30 - 0 - 5, dobrym pomysłem może być umieranie celowo co jakiś czas, aby uniknąć raportów. (Lub po prostu powiedz, że się smerujesz)   Podsumowując, jeśli masz przyzwoity sens gry i postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, powinno być łatwe granie w legalne kody bez bana.   Jeśli jednak masz paranoję, możesz korzystać z 2 gier co 24-godzinną metodą, więc nawet jeśli zostaniesz zgłoszony, nie zostaniesz zbanowany. Sam gram około 7 gier dziennie bez bana.   A jeśli naprawdę chcesz wyglądać legalnie, graj bez esp i celuj tylko w asysty.   Mam nadzieję, że podobał ci się ten mały samouczek, wiem, że to niewiele, ale mam nadzieję, że niektórzy z was uznają to za przydatne
Reply
nie. Musisz udoskonalić się, aby być dobrym graczem bez hack, zanim zaczniesz używać cheata. Jeśli jesteś upośledzony, gówno radzisz sobie nawet z narzędziami hackowymi.
Reply
Nie bycie dupkiem ani nic, poza znajomością tych zasad, nie pomoże ci. Jeśli nie chcesz zostać zbanowanym, nie używaj efektów wizualnych. Dosłownie to wszystko. A jeśli zamierzasz używać wyzwalacza, nie trzymaj zakrętów jak opóźniacz. Nie używaj aimbota, chyba że ma on lov fov.
Reply
Jeśli chcesz wyglądać legalnie, nie używaj oszustów, to proste.
Reply
Bądźmy tutaj prawdziwi, większość użytkowników końcowych z narzędziami hackowymi nie wie, jak grać w grę w pierwszej kolejności. Każdy, kto ma zmysł gry, widzi ludzi rażąco napotykających na MM. Jeśli masz problemy z przeglądaniem murów, zawsze możesz po prostu celować / uruchamiać, myślę, że większość ludzi i tak nie przejmuje się, po prostu odkup grę.
Reply
Zacytować: Napisał DarkZTerminal Nie bycie dupkiem ani nic, poza znajomością tych zasad, nie pomoże ci. Jeśli nie chcesz zostać zbanowanym, nie używaj efektów wizualnych. Dosłownie to wszystko. A jeśli zamierzasz używać wyzwalacza, nie trzymaj zakrętów jak opóźniacz. Nie używaj aimbota, chyba że ma on lov fov. Pomogą one osobom, które są nowe w tej grze, zobacz, czy nie możesz grać z ESP, ponieważ wciąż patrzysz na wszystkich, to jest twój problem, ale niektórzy mogą grać z ESP.
Reply
Moje wątki są krytykowane, gdy ten wątek: http://www.unknowncheats.me/forum/co...ned-cs-go.html to zapewnia już znane informacje, które są tak chwalone? Wow, -38 także. To właśnie dostaję za próbę dania społeczności? Nie rozumiem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by lolixxx Moje wątki są krytykowane, gdy ten wątek: http://www.unknowncheats.me/forum/co...ned-cs-go.html to zapewnia już znane informacje, które są tak chwalone? Wow, -38 także. To właśnie dostaję za próbę dania społeczności? Nie rozumiem. Myślałem, że to było dobre .-. + rep
Reply
Mój poradnik jak zostać dobrym oszustem w CSGO. Naucz się gry Ucz się dymów i błysków, i właściwego gamesense Naucz się map i jak je odtwarzać we właściwy sposób Dowiedz się, jak komunikować się z kolegami z drużyny Dowiedz się dobry cel i położenie celownika Ulepsz więcej w grze Teraz możesz włączyć mały celownik fov i być naprawdę dobrym. Jeśli włączysz hacki przed wykonaniem powyższych czynności, będzie oczywiste, że oszukujesz. Czy uważasz, że smn, sf i KQLY byli złymi graczami, ale z powodu swoich hacków mogli grać w najlepszych drużynach? Nie. Byli naprawdę, naprawdę dobrymi graczami, a dzięki temu hackowi mogli zdobyć dodatkowe wsparcie dla najlepszych graczy na świecie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by lolixxx Moje wątki są krytykowane, gdy ten wątek: http://www.unknowncheats.me/forum/co...ned-cs-go.html to zapewnia już znane informacje, które są tak chwalone? Wow, -38 także. To właśnie dostaję za próbę dania społeczności? Nie rozumiem. Ponieważ druga nitka używała fantazyjnych kolorów, myślę, że tego właśnie brakuje
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)