Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baza zewnętrzna
Cześć chłopaki. Postanowiłem wydać małą bazę zewnętrzną, abyś mógł się z niej czegoś nauczyć.   Co obejmuje: - cela kości - playerid triggerbot - knifebot - wiele obwodnic (takich jak sv_cheats, r_drawothermodel itp.) - bunnyhop   Kredyty: aVitamin (CMath) UC GD RH   Pobierz: kliknij Lub pastebin: główny, cprocess, cmath, potrzebny, offset   A niektóre korekty: client.dll + 6FB02C - some_pointer some_pointer + 3C714 - IsReloading (bool)
Reply
Zatwierdzono brak potrzeby skanowania, ponieważ jest to tylko źródło
Reply
Zacytować: Napisał Meesz Zatwierdzono brak potrzeby skanowania, ponieważ jest to tylko źródło Dzięki. Czy ktokolwiek z modyfikatora modyfikuje prefiks z wersji Release to Source?
Reply
bardzo dobrze ! ++ czy mógłbyś zrobić podręcznik, jak znaleźć tego rodzaju offsety?
Reply
Zacytować: Originally Posted by sandaasu bardzo dobrze ! ++ czy mógłbyś zrobić podręcznik, jak znaleźć tego rodzaju offsety? Olly / Cheat Engine. Ale tak, zrobię to.
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode Dzięki. Czy ktokolwiek z modyfikatora modyfikuje prefiks z wersji Release to Source? Gotowe
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode Olly / Cheat Engine. Ale tak, zrobię to. zgadłem, że, ale nigdy nie użyłem CE lub Olly z tego rodzaju oszustwa. użyłem go, aby znaleźć adres, wyszukując 1 - 0 - 1 wiesz, następnie client.dll + 213c39 bla i wziąłem to 213c39 na pamiątkową pamiątkę .. Dzięki !
Reply
Dziękujemy za udział! Greetz, Xsick
Reply
Excidium nie napisał ani jednej linii CProcess, usunął kredyty z jego strony.
Reply
Zacytować: Originally Posted by mencore Excidium nie napisał ani jednej linii CProcess, usunął kredyty z jego strony. Ok ok. Po prostu to odebrałam.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)