Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Musze się nauczyć
Okay, witajcie wszyscy, jestem nowy w Unkowncheats, ale nie jestem nowy w oszukiwaniu, lubię dużo pracy, którą ludzie robią ze skryptami i innymi rzeczami, chciałbym wiedzieć, czy istnieje jakikolwiek dobry przewodnik po stronie internetowej, który uczy, jak pisać SQF ; JAVA itd ... Dziękuję Ci!
Reply
Skrypty ARMA 2 i Java to dwie różne rzeczy ... http://community.bistudio.com/wiki/Jak rozpocząć tutaj
Reply
Obecnie też się uczę, więc nie jesteś sam Poza tematem: Nadal się zastanawiam, że Bohemia Interactive uczy ludzi, jak hakować własną grę: O
Reply
Zacytować: Originally Posted by iZeD Obecnie też się uczę, więc nie jesteś sam Poza tematem: Nadal się zastanawiam, że Bohemia Interactive uczy ludzi, jak hakować własną grę: O Lol, prawie wszystkie mody (w tym DayZ) są tworzone za pomocą skryptu ARMA 2.
Reply
Jestem też względnie nowym skryptem. Poradniki te będą przydatne.
Reply
Podczas gdy jesteśmy na temat "uczenia się" ... Czy ktoś może mi powiedzieć, w jaki sposób mogę uzyskać obiekt gracza według jego nazwy? Jeszcze nie zrobiłem zbyt wiele ze skryptami ArmaII, ale znam Lua bardzo dobrze (wiem, jak działa programowanie (lub lepsze skrypty) i jego logika, ale nie znam języka skryptowego, którego używa Arma II
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)