Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TsunaEngine [EU.NA] [18.11.16]
Obsługiwana wersja GFace i Steam.   Ze względów bezpieczeństwa nie korzystaj z głównego konta, mimo że antichaty są pomijane, nie ponoszę odpowiedzialności za żaden zakaz.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 802x627.   -TsunaEngine-   -UnKnoWnCheaS Exclusive-       ESP Shader Chams   Linie przyciągania   2D Boxes   Zasoby (miny i normalne granaty ESP)   Brak dymu   Broń Brak odrzutu   Wyświetl trzecią osobę   Wytrzymałość   Bez lampy błyskowej     Instrukcje:   -Bliska gra -Open TL.exe i kliknij Hook -Kliknij Graj na Warface Launcherze   Jeśli chcesz grać bez hack'a, po prostu otwórz ponownie TL.exe i kliknij Usuń .dll (jeśli aktualizacje gry też to robią)     Pobierz TsunaEngine     Pokaż / ukryj menu za pomocą HOME     Ciężko pracowałem nad tym, miałem zamiar opublikować wersję z prawdziwym ESP używając klas, ale miałem pewne problemy, więc wypuszczam tę wersję, więc wszyscy z was przynajmniej mają z czym pracować. Kocham was wszystkich.     Podarować
Reply
Dzięki mistrzu, dobra robota!
Reply
Poczekajmy na aprobatę ...
Reply
Wygląda wspaniale, podążę za tym! ale mam pytanie, ponieważ gram (bawię się) PvE, więc nie ma szansy na odzyskanie funkcji Magnesu ponownie? a przynajmniej aimbot? Dziękuję za ciężką pracę
Reply
miły koleś <3
Reply
Zacytować: Napisał Matroix73 Wygląda wspaniale, podążę za tym! ale mam pytanie, ponieważ gram (bawię się) PvE, więc nie ma szansy na odzyskanie funkcji Magnesu ponownie? a przynajmniej aimbot? Dziękuję za ciężką pracę Niestety magnes został załatany z gry, więc nie, aimbot tak, wydam wkrótce pełną wersję.
Reply
Hej Tsunamo Jaki jest program, którego używamy, aby uzyskać twój hack .. czy to ekstremalny wtryskiwacz czy nie? Dziękuję Ci i trzymaj tak dalej
Reply
Dzięki, ale mam jedno pytanie, jeśli dostanę zbanowanie z Warface, czy pojawi się zakaz na moim profilu?
Reply
Dziękuję za udostępnienie.
Reply
Dziękuję, bohater jest zawsze lepszy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)