Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glitching i migotanie Visual
Cześć,   po długim czasie zaktualizowałem kod i używam go i działa dobrze, ALE w niektórych mapach jak cache każde piętro i ściany itp. migocze + niektóre rzeczy jak drawFov + esp box + nazwy znikną na jakiś czas i znowu zaczyna działać.   ZANIEDBANIE błędne w kodach, ponieważ działało poprawnie, zanim pojawiło się zdjęcie panoramiczne!   Nie wiem, co faceci chcą mi pomóc, więc jeśli chcesz kod, ss problemu, itp., proszę powiedz.   Z poważaniem
Reply
Błędy teksturowania / CreateStateBlock to powinno naprawić błędne tekstury
Reply
funkcja wyszukiwania istnieje z jakiegoś powodu. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1837x182.
Reply
Zacytować: Napisał AldaVadda Błędy teksturowania / CreateStateBlock to powinno naprawić błędne tekstury z tym wydaje się być na razie ustalona Zacytować: Napisał ergerdshndh funkcja wyszukiwania istnieje z jakiegoś powodu. https://i.imgur.com/xY45WK2.png sry my mind nie zrobił dobrze, myślałem, że to z powodu jakiegoś złego indeksu / offsetu i ta ilość aktualizacji / zmieniających się rzeczy bardzo się zmęczyłem, ponieważ nie jestem pro. dzięki i tak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)