Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać przesunięcia hactiveweapon i hmyweapons?
Hej, próbowałem uzyskać te dwie korekty przez bardzo długi czas przez lokalny odtwarzacz bez powodzenia z debugowaniem pamięci, czy ktoś może mi powiedzieć, jak to właściwie znaleźć? każda odpowiedź jest doceniana. Dzięki!
Reply
Uzyskaj OllyDbg, uruchom go. attach cs: s. naciśnij na "E" u góry. select client.dll. kliknij prawym przyciskiem myszy "szukaj -> dla wszystkich ciągów opatrzonych zmianą" po znalezieniu wszystkich ciągów. right klick -> search -> dla tekstu type: "m_hActiveWeapon" kliknij OK. to widzisz ten ciąg. podwójne kliknięcie. a przesunięcie jest powyżej ciągu znaków. Zrzut ekranu: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 943x531. hf & gl
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xSip Uzyskaj OllyDbg, uruchom go. attach cs: s. naciśnij na "E" u góry. select client.dll. kliknij prawym przyciskiem myszy "szukaj -> dla wszystkich ciągów opatrzonych zmianą" po znalezieniu wszystkich ciągów. right klick -> search -> dla tekstu type: "m_hActiveWeapon" kliknij OK. to widzisz ten ciąg. podwójne kliknięcie. a przesunięcie jest powyżej ciągu znaków. Zrzut ekranu: http://i.imgur.com/5s5AuUd.jpg hf & gl Zobacz, co mogę z tym zrobić, dziękuję!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)