Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana modelu panoramy (sortowanie)
W nowej aktualizacji panoramy zostaliśmy przedstawieni naszemu animowanemu graczowi na ekranie głównym. Ponieważ jest nudny i wiemy, że możemy zmieniać modele, równie dobrze możemy to zrobić.   Jeśli hakujesz FindMDL (IMDLCache - datacache.dll), będzie to musiało być wcześnie załadowane, ponieważ zdarza się to dość szybko, możesz zamienić następujący model:     modele / player / custom_player / uiplayer / animset_uiplayer.mdl   Zastąpiłem go tym fortunnym pluszowym misiem -     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 2560 x 1440.   Ten model nie ma jednak animacji i po prostu siedzi tak. Jestem pewien, że mógłbyś jakoś zaimportować je do modelu, ale nie wiem i naprawdę nie mam motywacji. Może być też lepszy sposób; nie krępuj się komentować, a ja dodam cytat do posta.   Na tym ekranie możesz także zmieniać bronie i inne modele. Możesz znaleźć wszystkie używane przez drukowanie wszystkich ścieżek, nie jest to zbyt trudne.
Reply
+ rep, dzięki za informacje
Reply
kiedy zastępuję model, jest niewidoczny
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie do dohhacker kiedy zastępuję model, jest niewidoczny zwykle oznacza to, że plik .mdl, który ma zastąpić oryginalny model, nie został znaleziony
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)