Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
PRZESTARZAŁY     Pozdrowienia dla wszystkich!   Poznaj mojego nowego trenera, nazwałam go wielkim hackerem, jest wszystko który działa w tej chwili.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1232 x 700.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1262 x 676.       Cała przyjemna gra!))   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=12686
Reply
Dzięki RutSs jesteś niesamowity
Reply
Wygląda dobrze mam nadzieję, że to zadziała Jesteście najlepsi !!!!!!!!!!!!!!
Reply
Zacytować: Napisał GingerPavo Wygląda dobrze, mam nadzieję, że to zadziała Jesteś najlepszy !!!!!!!!!!!!!! Ths!
Reply
hej ruts u r najlepszy
Reply
@ RutSS: dobra robota, świetna robota, zmieniłeś klawisz skrótu na pytanie! To będzie wspaniałe na francuskich klawiaturach! Oby tak dalej EDYCJA: szybki ogień jest bardzo użyteczny przeciwko ciężkiem strzelca. Czy mogę zaproponować dodanie do tego klawisza skrótu? W ten sposób włączanie i wyłączanie będzie bardzo szybkie bez konieczności powrotu do pulpitu. Klucz taki jak 6, 7, 8 ... (oczywiście nie na klawiaturze numerycznej).
Reply
@ RutSS: Zrobiłeś dobrą pracę, niesamowicie
Reply
jesteś najlepszym rossem, a ty dzielisz to za darmo, jesteś dobrym człowiekiem
Reply
jaki jest mod kaspera?
Reply
Dobra robota
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)