Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż aktualizować przesunięcia? (i wydawanie hacków sorta)
Witam, mam hack, który działał przed ostatnią aktualizacją CS: S kilka dni temu. Myślę, że korekty wymagają tylko aktualizacji, jeśli ktoś chciałby się z tym pogodzić.   Jeśli sprawisz, że działa, dostaniesz niezauważony, niezauważony optymalizator ostrzału.   Przydatne cvars:   opti_enable (myślę, że to było to, nie pamiętam) in_usekeyboardsampletime 0 opti_power 50 opti_targetgain 85 m_yaw 0.033   Ustawienia wydają się być różne dla wszystkich. Spróbuj radykalnie zmienić swoją moc / cel, aż znajdziesz taki, który będzie dobrze pasował.   Połączyć:     https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=20287
Reply
Prześlij plik do UCDownloads i dodaj link do swojego posta.
Reply
Zatwierdzone - dzięki za udostępnienie. // optimizer.dll - sha256: 4aae12a3c1aca410ebd17f1b861089fb8108a8a0f18deaea6d7763dbc33e57f4
Reply
Czy możesz zwolnić kod źródłowy? Ponieważ nie mogę dekompilować biblioteki DLL i zaktualizować przesunięć.
Reply
Wydaje mi się, że mam problem i mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi jakoś pomóc? ^^ Tak więc, hack wydaje się ogólnie świetny, chciałem mieć optymalizator od wieków i wreszcie dostałem szansę, aby "użyć" jednego. Dostałem dość dobrze i pojawiły się polecenia konsoli, ale mimo to dołączam do gry w trybie online lub offline. "crash mojej gry (css obvs) zaraz po kliknięciu" OK "na łączeniu serwera. Czekam na odpowiedź <3 dzięki ^^
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie JakeM Wydaje mi się, że mam problem i mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi jakoś pomóc? ^^ Tak więc, hack wydaje się ogólnie świetny, chciałem mieć optymalizator od wieków i wreszcie dostałem szansę, aby "użyć" jednego. Dostałem dość dobrze i pojawiły się polecenia konsoli, ale mimo to dołączam do gry w trybie online lub offline. "crash mojej gry (css obvs) zaraz po kliknięciu" OK "na łączeniu serwera. Czekam na odpowiedź <3 dzięki ^^ Zawiesza się, ponieważ przesunięcia wymagają aktualizacji. Jest to typowe dla przestarzałego hackowania.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Coolet12345 Zawiesza się, ponieważ przesunięcia wymagają aktualizacji. Jest to typowe dla przestarzałego hackowania. Czy nie istnieje sposób, w jaki można uzyskać kod źródłowy i zaktualizować go lub cokolwiek? Naprawdę potrzebuję optymalizatora strafe ^^
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie JakeM Czy nie istnieje sposób, w jaki można uzyskać kod źródłowy i zaktualizować go lub cokolwiek? Naprawdę potrzebuję optymalizatora strafe ^^ Poprosiłem go o kod źródłowy, ale nie sądzę, żeby je miał. Nie ma sposobu, aby dekompilować bibliotekę dll i zaktualizować ją, więc jeśli nie dostarczy mi kodu źródłowego, nie ma mowy, że zostanie ona zaktualizowana.
Reply
WYŁ. optymalizator strafe Moc optymalizatora ustawiona jest na% .2f %% Moc optymalizatora wynosi% .2f %% Zysk docelowy jest ustawiony na% .2f %% Zysk docelowy wynosi% .2f %% client.dll engine.dll CreateInterface vstdlib.dll VClient017 VEngineCvar004 Klient VEngineClient014 Włącz / wyłącz optymalizator świateł opti_toggle Ustaw moc optymalizatora strafe (%) opti_power Ustaw docelowy optymalizator strafe (%) opti_targetgain znalazłem to idk, jeśli to pomaga
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)