Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymuszenie command_num
Sup faceci,   Przepraszam, że znowu pytam, ale naprawdę nie mogę sobie z tym poradzić. Próbuję ustawić command_num w usercmd, ale kiedy to zrobię, nie mogę już się poruszać. Ustawianie widoków lub innych rzeczy działa dobrze. Wymuszam nawet pomyślne zakończenie komendy (zaloguj się).     Kod:      pCmd -> command_number = 1234; //na przykład   Wymuszam to w moim wywołaniu GetUserCmd.
Reply
musisz podłączyć GetUserCmd Kod: CUserCmd * __fastcall hkGetUserCmd (CInput * pInput, int edx, int liczba_sekwencji) {return & pInput -> m_pCmd [numer_sekwencji% MULTIPLAYER_BACKUP]; }
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode musisz podłączyć GetUserCmd Kod: CUserCmd * __fastcall hkGetUserCmd (CInput * pInput, int edx, int liczba_sekwencji) {return & pInput -> m_pCmd [numer_sekwencji% MULTIPLAYER_BACKUP]; } Tak jak to robię: Kod: CUserCmd * __stdcall new_GetUserCmd (CInput * pInput, int sequence_number) {return & pInput -> m_pCommands [numer_sekwencji% MULTIPLAYER_BACKUP]; } I: Kod: CUserCmd * pCmd = new_GetUserCmd (GInput, sequence_number); Nie działa.
Reply
oczywiście to nie zadziała. z __stdcall musisz przekazać tylko argumenty funkcji (numer_sekwencji): Kod: CUserCmd * __stdcall hkGetUserCmd (int sequence_number) {return & GInput -> m_pCmd [numer_sekwencji% MULTIPLAYER_BACKUP]; }
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode oczywiście to nie zadziała. z __stdcall musisz przekazać tylko argumenty funkcji (numer_sekwencji): Kod: CUserCmd * __stdcall hkGetUserCmd (int sequence_number) {return & GInput -> m_pCmd [numer_sekwencji% MULTIPLAYER_BACKUP]; } Zapomniałeś o tym. Ale nadal nie będzie działać: / Edycja: można zamknąć. Chcę to znaleźć na własną rękę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)