Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest najlepszy hack na nową parę?
Jaki jest najlepszy hack na nową parę? Nie chciałem próbować, bo nie chcę dostać bana, chciałem tylko wiedzieć, jakie są dobre, które działają z nową aktualizacją pary, nie chciałem wyjść i wypróbować niektórych nie wiem aobut. tak jak ostatnim razem. czy jest jeden z szybkością hackowania i strzelaniem do celu i aouto? wszystko w jednym ?
Reply
Zwykle otrzymam wszystko w twoim przypadku za napisanie takiego posta, ale rozumiem, że nie chcesz zadzierać z hackami, których nie jesteś pewien, więc pomogę ci. jest post zatytułowany "WIĘCEJ NOWYCH HAKÓW" osobiście używam japsa, a później w wątku, który napisałem o nowych nałogach, jest całkiem niezły, ponieważ obaj mają swoje wady, ale sprawdzają je i widzą, co myślisz. jako ogólną regułę za każdym razem, gdy widzisz aktualizację parową, nie używaj żadnych hacków, dopóki programista somone z tej strony nie będzie w stanie zweryfikować, czy nie są wykryte w ten sposób, że nie zostaniesz zbanowany. również, jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z hackami z odstępem międzykanałowym, stwórz oddzielną przestrzeń postu do tego hacka. wiele osób doświadcza tych samych problemów i dobrze jest zachować informacje w celu przyszłego wykorzystania. pomoże to upewnić się, że nie ma niepotrzebnych postów podejmujących banwith na forum.
Reply
ooh sry bro ok czy japs działa z 1.5? ooh i jeśli uc potrzebujesz nowego forum, zadzwoń do mnie, aby hostować fora.
Reply
Nie wiem, czy to działa z 1.5 czy nie jedyną rzeczą, którą mogę powiedzieć, to pobranie i zobaczenie. Wiem, że zostanie wykryty przez oszukiwanie śmierci, jeśli to zadziała. więc każdy serwer, na którym grasz, upewnij się, że to nie działa. ale jeśli masz grać 1.6, jedyne co mogę powiedzieć to YIPPPPPPIE !!!! to jest całkiem miłe
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)