Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzyskiwanie zewnętrznych interfejsów
W jaki sposób uzyskujesz zewnętrzne interfejsy źródłowe? Próbowałem już je zdobyć na kilka sposobów, ale one nie działają.   Próbuję polubić to.       Kod:   Klient HMODULE = LoadRemoteModule ("client.dll", hProcess); HMODULE vstdlib = LoadRemoteModule ("vstdlib.dll", hProcess); HMODULE engine = LoadRemoteModule ("engine.dll", hProcess); CreateInterfaceFn ClientFactory = CaptureFactory (klient); CreateInterfaceFn EngineFactory = CaptureFactory (engine); CreateInterfaceFn VstdlibFactory = CaptureFactory (vstdlib); g_pClient = reinterpret_cast <IBaseClientDLL *> (CaptureInterface (ClientFactory, "VClient017")); g_pEntList = reinterpret_cast <IClientEntityList *> (CaptureInterface (ClientFactory, VCLIENTENTITYLIST_INTERFACE_VERSION)); g_pCvar = reinterpret_cast <ICvar *> (CaptureInterface (VstdlibFactory, CVAR_INTERFACE_VERSION)); g_pEngine = reinterpret_cast <IVEngineClient *> (CaptureInterface (EngineFactory, "VEngineClient013"));
Reply
Napisałem na ten temat wątek z powrotem na TF2 i oddałem moją metodę, jestem miły dla takich ludzi ... czasami. http://www.unknowncheats.me/forum/so...t-hooking.html Po prostu użyj zewnętrznego FindPattern i działa. Szczęśliwy hacking.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)