Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warface Silhouettes + Aim - Pełny kod źródłowy
cześć, wypuszczam mój kod źródłowy tego hacka:     ma wektor aimbota z kontrolą drużyny i widoczności, sylwetki (esp). wszystko, co musisz zrobić, to zaktualizować "Classes.h" i to wszystko. cieszyć się     Ściągnij     ps: zapomniałem powiedzieć, że hak endscene używa objazdu, więc został wykryty ... Nie potrzebujesz nawet końcowej sceny, żeby hack działał, więc po prostu to zmień (początkowo chciałem dodać menu do tego wydania) brak odrzutu i brak rozprzestrzeniania nie są dodawane do tego źródła, więc celbota będzie działać trochę dziwnie. zrobiliśmy tyle samouczków na temat braku odrzutu / spead na tym forum, więc myślę, że to nie będzie problem   ps2: dzięki @ romkas, który wskazał błąd, musisz umieścić 'if (sylwetki)' tuż nad 'if ((InFOV (pHead, MyPlayer)) && isVisible (EnemyBone, mHead))' w 'jeśli worldtoscreen " Pewnego razu skasowałem oryginalny kod źródłowy "zestaw startowy onra2's rekt kit", a gdy chciałem wydać to źródło, przerobiłem je bez testowania ... Myślę, że większość z was widziałaby ten błąd, ale wolę powiedzieć wszystkim ...
Reply
Ludzie pytający, jak wstrzyknąć to w 3 ... 2 ... 1 ... Dobre wydanie
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie onra2 cześć, wypuszczam mój kod źródłowy tego hacka: ma wektor aimbota z kontrolą drużyny i widoczności, sylwetki (esp). wszystko, co musisz zrobić, to zaktualizować "Classes.h" i to wszystko. cieszyć się Ściągnij Jak tego użyć ?
Reply
Zacytować: Napisał Dark1027 Dobre wydanie dzięki Zacytować: Napisał Razzing Jak tego użyć ? przestań trollingować i cytuj całe posty
Reply