Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Anticheat
Warface zaktualizował wersję lipcową. Wygląda na to, że nowy system anty-cheat się zmienił. Jest silniejszy niż wcześniej, Crytek go przerobił. Jakieś sugestie?
Reply
ale RandomHack wciąż pracuje, jak to zrobić?
Reply
Zacytować: Napisał EinshtEin łóżko To nie jest sugestia xD Musi być jeszcze sposób na ominięcie go ... cmon to crytek; D to nie może być zbyt silne; D
Reply
Zacytować: Originally Posted by Manuska To nie jest sugestia xD Musi być jeszcze sposób na ominięcie go ... cmon to crytek; D to nie może być zbyt silne; D Nigdy nie powiedziałem, że to zbyt mocne, powiedziałem mocniej Próbuję sprawić, żeby działało, ale nie mogę znaleźć sposobu. Założę się, że nawet Sandy nie znalazła drogi, nadzieja, że piaszczysta znajdzie sposób.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Tsunamo Nigdy nie powiedziałem, że to zbyt mocne, powiedziałem mocniej Pomnóż 0 przez cokolwiek innego (oprócz NaN), a nadal otrzymasz 0. EDIT1 Czysta spekulacja, ale mogą teraz rozważyć HardwareID i System username? Ostatnie 2 są bardzo łatwe do sfałszowania.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Levak Pomnóż 0 przez cokolwiek innego (oprócz NaN), a nadal otrzymasz 0. co dokładnie powiedziałeś?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie strikerhead1454 co dokładnie powiedziałeś? Może tłumacz Google? Właśnie powiedziałem, że pomnożenie 0 (poprzedni poziom anty-cheat) przez cokolwiek innego (czynnik siły), a nadal otrzymasz 0 (obecny poziom anty-cheat).
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie strikerhead1454 co dokładnie powiedziałeś? Lol, nie rozumie, co mówi lew. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 640 x 480 pikseli. Zastąp inteligencję w systemie anticheat, a zrozumiesz, co levak próbuje powiedzieć xD ale poczekaj! rzecz wywiadowcza może dotyczyć ciebie jk jk xD
Reply
wskazówka dla, anty-shit (co najmniej w wersji BR) znajduje się w Game.exe (obiously), ale funkcja anti-shit tworzy wskaźnik dla ocevogyv.dll jak to: Kod: shit = * (DWORD *) (ocevogyv. dll + bullshit); Kod: push _param1 push _param2 push _param3 call shit więc ... pierwotnie funkcja znajduje się wewnątrz ocevogy.dll, ale jest zwirtualizowana. powodzenia chłopcy ... ------ zapominam, retn w podprogramie nie działa, ponieważ anty-gówno ma bicie serca PA..
Reply
Zauważyłem również, że dwa wtryskiwacze są również przestarzałe. na sekundę przed rozpoczęciem gry automatycznie wykopię podejrzanego oszukiwanie, nawet nie strzeliłem ani jednego pocisku. Korzystam tylko z dostępnego menu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)