Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teoria o keychanger / checkerze Darkys.
Mam szaloną teorię.   Mam wiele kluczy zaufanych ludzi, raz za razem zostają zbanowani.   Zastanawiam się, dlaczego? Czy mimo to BE mogło zrobić coś, by zrobić te klucze flagowe dla zakazów? Każdy klucz, który dostaję, zrezygnowałem z używania hacków / obejść, a oni wciąż są zbanowani.   Jakiś wgląd w tę teorię?   Miałem skrypty w moim katalogu, zostały zbanowane. Usunięto skrypty - zostały zbanowane.   Nikt inny tego nie donosi, a facet ma ponad 100 potwierdzonych za swoje usługi.   Czy to w ogóle możliwe?
Reply
Zacytować: Originally Posted by ifiddle Mam szaloną teorię. Mam wiele kluczy zaufanych ludzi, raz za razem zostają zbanowani. Zastanawiam się, dlaczego? Czy mimo to BE mogło zrobić coś, by zrobić te klucze flagowe dla zakazów? Każdy klucz, który dostaję, zrezygnowałem z używania hacków / obejść, a oni wciąż są zbanowani. Jakiś wgląd w tę teorię? Miałem skrypty w moim katalogu, zostały zbanowane. Usunięto skrypty - zostały zbanowane. Nikt inny tego nie donosi, a facet ma ponad 100 potwierdzonych za swoje usługi. Czy to w ogóle możliwe? Wszystko jest możliwe, ale nie widzę, że to jest powód. Sprawdziłem parę kluczy parowych kilka razy i nic mi nie jest. Są szanse, że po prostu odsprzedaje klucz lub ktoś inny go dostał. Czy naprawdę spodziewasz się, że dostaniesz klucz na zawsze, skoro jesteś skradziony?
Reply
Nie, ale przynajmniej w ciągu ostatnich 2 dni. Ten facet jest bardzo zaufany. Zajęło mi wieki, aby go znaleźć, wiem, że odsprzedają klucze itp., Ale jego klucze nigdy nie otrzymują wiadomości w użyciu .. Po prostu nie wiem, co się, kurwa, dzieje.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ifiddle Nie, ale przynajmniej w ciągu ostatnich 2 dni. Ten facet jest bardzo zaufany. Zajęło mi wieki, aby go znaleźć, wiem, że odsprzedają klucze itp., Ale jego klucze nigdy nie otrzymują wiadomości w użyciu .. Po prostu nie wiem, co się, kurwa, dzieje. Nie ufaj wszystkiemu, co widzisz w Internecie. Tylko dlatego, że ktoś jest "zaufany" (lekko używam terminu), nie oznacza, że nie robią podejrzanych rzeczy. W końcu on kradnie czyjeś klucze, nie bardzo etyczne Nieetyczne poglądy i potrzeba pieniędzy nie stanowią najlepszej transakcji biznesowej, a za którą zapłacisz Mówię tylko, że prawie całkowicie nie ma nic wspólnego z programem darkys. Mówię, że nie mogę tego udowodnić, ale mogę zapewnić, że używam go na moim kluczu i bez żadnego zakazu
Reply
Zacytować: Ten facet jest bardzo zaufany > kradnie klucze innym ludziom za pomocą złośliwego oprogramowania i sprzedaje je. Tak, całkowicie brzmi jak ktoś, komu można zaufać.
Reply
Również, Jeśli wstrzyknąłem moje obejście, użyłem obejścia i uruchomiłem wykrywany nawigator na innym kluczu. Ludzie, którzy tworzą obwodnicę, są bardzo zaufani, że to nie AJ lub cokolwiek, zostałem zbanowany, zagrałem kolejny klucz legit, żaden hack nie został zbanowany, ale miał skrypty w moim katalogu OA. Czy obejście lub cokolwiek może być przechowywane w katalogu temp? I dostać zakaz na to? Lub może być BEZ posiadania skryptów w katalogu? Zacytować: Originally Posted by Roverturbo > kradnie klucze innym ludziom za pomocą złośliwego oprogramowania i sprzedaje je. Tak, całkowicie brzmi jak ktoś, komu można zaufać. Rozumiem, skąd pochodzicie w 100%. Tylko fakt, że za każdym razem dostaję zbanowany, oszukuje lub nie oszukuje, Niektóre klucze były w użyciu. Ale niektórzy grali przez jeden dzień, nie wchodzili i nie używali wiadomości itp. Czy jest ktoś, komu można zaufać w 100%, że nie sprzeda tych samych kluczy?
Reply
Zacytować: Originally Posted by ifiddle Czy jest ktoś, komu można zaufać w 100%, że nie sprzeda tych samych kluczy? Tak, odpowiednie towarzystwo. Każdy, kto kupuje skradziony klucz, jest głupi. Sprzedawcy o tym wiedzą, dlatego odsprzedają klucze. Ludzie też nie mogą nic z tym zrobić i najprawdopodobniej kupią od nich kolejny klucz, kiedy zostanie zbanowany.
Reply
czy jesteś pewien, że "obejście" twojego używania jest bezpieczne? to nie kradnie twojego klucza cdkey? Dwa razy byłem zbanowany ... testowałem obwodnicę i kilka skryptów ... i zawsze kupowałem nowy od pary ... nadal grając w DayZ od czasu do czasu i nie zostałem zbanowany (korzystając z mojej własnej obwodnicy i nawigacji ) ... Zdecydowanie polecam kupowanie od pary lol ... jej wydasz 15e raz lub wielokrotnie wydając 2-3e
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo > kradnie klucze innym ludziom za pomocą złośliwego oprogramowania i sprzedaje je. Tak, całkowicie brzmi jak ktoś, komu można zaufać. Och, nie rozumiem, dlaczego personel był szalony w ciemności, teraz mam to X)
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -Tek Och, nie rozumiem, dlaczego personel był szalony w ciemności, teraz mam to X) Co? Darky nie ma nic wspólnego z tym, co powiedziałem w tym wątku. Nie znam też nikogo, kto jest na niego wściekły (personel lub nie).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)