Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z nakładką.
Nie jestem pewien, czy to się dzieje z wami wszystkimi. ale pobieranie całkowicie od zera do miejsca pochodzenia i pola bitwy 4, wszystkie funkcje mojego hacka działały normalnie, z wyjątkiem ESP, a następnie krótko mówiąc         Mogłem zauważyć, że gra zaczyna się od BF4WebHelper.exe, kiedy to nastąpi, ESP nie zadziała.   Aby tego uniknąć, po prostu uruchom grę, używając bf4.exe (64-bitowego).   Mam nadzieję, że rozwiąże to pewne wątpliwości, które zauważyłem na forum ...   i ... nie wiem, czy może się to zdarzyć każdemu, ale kiedy to mi się przydarzyło, użyłem pliku bf4.exe zamiast bf4webhelper.exe i działałem jak czar ...
Reply
jak dokładnie mogę wybrać, która z gier rozpocznie się po dołączeniu do serwera?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Gohma jak dokładnie mogę wybrać, która z gier rozpocznie się po dołączeniu do serwera? Wyślij bf4.exe na pulpit (skrót) otwórz exe .... wybierz serwer i graj to wszystko
Reply
Dlaczego moi hakerzy nie działają, jak mogę dostać, mam nadzieję, że dostanę twoją pomoc, dziękuję
Reply
Nie miałem takiego problemu z esp
Reply
Ja też nigdy nie mam problemu z ESP ...
Reply
Są to pomocnicy do uruchomienia gry bez wtyczek NPAPI Adobe. Nie wiem jeszcze, jak to działa, mam nadzieję, że to nowy PPAPI, choć jest to mało prawdopodobne. Nie rozumiem, jak wpłynęłoby to na twoje hacki ... Jedyne, co zauważyłem, to to, że dodali gdzieś dodatkowy czek Origin i nie można już grać bez niego.
Reply
zadziałało! dziękuję bardzo koleś
Reply
Zacytować: Originally Posted by unknown_ Są to pomocnicy do uruchomienia gry bez wtyczek NPAPI Adobe. Nie wiem jeszcze, jak to działa, mam nadzieję, że to nowy PPAPI, choć jest to mało prawdopodobne. Nie rozumiem, jak wpłynęłoby to na twoje hacki ... Jedyne, co zauważyłem, to to, że dodali gdzieś dodatkowy czek Origin i nie można już grać bez niego. Istnieje opcja na battlelog, gdzie możesz wybrać pomiędzy webpluginem a nowymi plikami pomocniczymi ....
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie nfoheld Istnieje opcja na battlelog, gdzie możesz wybrać pomiędzy webpluginem a nowymi plikami pomocniczymi .... ...naprawdę?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)