Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlelog Dogtag Unlocker
#1
Battlefield 4 to jedna z tych gier, w których pokazujesz swoje statystyki i dogtagi, by wcielić się w twarze innych graczy. Teraz jestem bardzo leniwym człowiekiem, który chciałby, aby dla mnie odblokowano dogtag z kością. Gdyby ktokolwiek mógł zdobyć coś takiego, byłbym bardzo szczęśliwy.   [EDIT] Chciałbym wiedzieć, czy mogę użyć konsoli przeglądarki, aby ją odblokować.   [EDIT 2] Prawdopodobnie dostanę jakieś wykroczenie, ale co muszę zrobić w konsoli, żeby to naprawić: VM2587 bundle_base_topbundles_2471827896.js: 8855 POST http:
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by skrubadub Battlefield 4 to jedna z tych gier, w których pokazujesz swoje statystyki i dogtagi, by wcielić się w twarze innych graczy. Teraz jestem bardzo leniwym człowiekiem, który chciałby, aby dla mnie odblokowano dogtag z kością. Gdyby ktokolwiek mógł zdobyć coś takiego, byłbym bardzo szczęśliwy. [EDIT] Chciałbym wiedzieć, czy mogę użyć konsoli przeglądarki, aby ją odblokować. [EDIT 2] Prawdopodobnie dostanę jakieś wykroczenie, ale co muszę zrobić w konsoli, żeby to naprawić: VM2587 bundle_base_topbundles_2471827896.js: 8855 POST http:
Reply
#3
Nigdy nie wiesz, że impreza dla psa wygląda pysznie. :-)
Reply
#4
Cóż, chyba że chcesz znaleźć pęknięcie / błąd w serwerze kostki, musisz się poddać. Widzę, że znalazłeś formę Saveogtag, wcześniej z nią rozmawiałam, ale nie obszernie. Tylko do diabła próbowałem sprawdzić, czy mogę zmienić cudzą etykietkę po prostu używając ich id i jakiegokolwiek indeksu nieśmiertelnika, ale to oczywiście nie zadziałało. To byłoby zabawne, ale no cóż. Nie zadziewałbym tego, gdybym był tobą, skoro nie wydajesz się wiedzieć, co robisz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)