Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 4 Unlocker
Cześć chłopaki, jestem tu nowy i nie mam pojęcia o programowaniu XD   Zastanawiam się, czy ktoś wymyślił coś, co odblokowałoby wszystko w bf4 ... Naprawdę nienawidzę grać z pierwszym snajperem, nie mogę zabić z tego powodu ... yes im a noob: "D   Czy ktoś może pomóc?
Reply
Zacytować: Wysłane przez Admiral Teddy Cześć chłopaki, jestem tu nowy i nie mam pojęcia o programowaniu XD Zastanawiam się, czy ktoś wymyślił coś, co odblokowałoby wszystko w bf4 ... Naprawdę nienawidzę grać z pierwszym snajperem, nie mogę zabić z tego powodu ... yes im a noob: "D Czy ktoś może pomóc? dozwolone są tylko moduły broni, wszystkie inne działają tylko przez EA srv i nie można ich załatać (kontrola po stronie srv) P.S. zwróć uwagę na odblokowanie A200K, nie próbuj używać niewidzialnego camo DICE - ponieważ możesz dać ostrzeżenie FF
Reply
jak to działa, każdy samouczek? Uruchomiłem to, a potem co?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie A200K Gotowe. Pobieranie http://i.imgur.com/UMT65Ij.jpg Kredyty dla @ dude719 dla przesunięcia i zsynchronizowanej klasy ustawień - w zasadzie wszystko co ważne. Edytować: Zaktualizowane pobieranie. Stary został skompilowany jako x86, dlatego nie działał ... Dziękuję bardzo ^ - ^ Zacytować: Napisał Axiieflex dozwolone są tylko moduły broni, wszystkie inne działają tylko przez EA srv i nie można ich załatać (kontrola po stronie srv) P.S. zauważ o kamerze A200K, nie próbuj używać niewidzialnego camo DICE - ponieważ możesz dać ostrzeżenie / zakaz używania FF dziękuję za poinformowanie mnie o tym! Chcę tylko odblokować hehe broni
Reply
Zacytować: Wysłane przez Admiral Teddy Dziękuję bardzo ^ - ^ dziękuję za poinformowanie mnie o tym! Chcę tylko odblokować hehe broni Broń nie działa w trybie dla wielu graczy ... Tylko załączniki do broni. To wszystko, co możesz zrobić.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie A200K Broń nie działa w trybie dla wielu graczy ... Tylko załączniki do broni. No cóż, wciąż lepiej niż nic dzięki i tak koleś!
Reply
Nie trzymaj się mnie ... Każdy, kto mi pomoże!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie A200K Gotowe. Pobieranie http://i.imgur.com/UMT65Ij.jpg Kredyty dla @ dude719 dla przesunięcia i zsynchronizowanej klasy ustawień - w zasadzie wszystko co ważne. Edytować: Zaktualizowane pobieranie. Stary został skompilowany jako x86, dlatego nie działał ... Farifight caled, chcieli ich ban z powrotem
Reply
ten sam problem tutaj, nie wiem co robić, pls pomóc
Reply
Zacytować: Originally Posted by Sartorius Nie pracuj dla mnie ... Każdy, kto mi pomoże! Musisz mieć system x64 i wyłączyć ochronę systemu Windows
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)