Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matematyka Aimbota
Matematyka Aimbota
Reply
Punkt przerwania na początku funkcji i debuguj go. Sprawdź każdą pieprzoną linię i obliczenia, a wtedy dowiesz się, gdzie coś pójdzie nie tak. Przestań być tak leniwy
Reply
Kiedy moje odchylenie uderza -89
Reply
Wydaje się, że tak, również jeśli czujesz się o celowniku, dlaczego nie dodać różnych trybów celu? np. celownik itp.
Reply
Zacytować: Originally Posted by what1234567 Wydaje się, że tak, również jeśli czujesz się o celowniku, dlaczego nie dodać różnych trybów celu? np. celownik itp. Zazwyczaj czekam, aż zacznie działać gówno, zanim doda się funkcje
Reply
xD, tak, prawdopodobnie to była sprytna rzecz, a to była cholernie szybka odpowiedź, na co czekasz, że odpowiem?
Reply
Zacytować: Originally Posted by what1234567 xD, tak, prawdopodobnie to była sprytna rzecz, a to była cholernie szybka odpowiedź, na co czekasz, że odpowiem? Aktualizacje UC automatycznie i mam wątek w tle
Reply
Zacytować: Napisał Striekcarl Kiedy moje odchylenie uderza -89/89, odwraca mnie, więc mój zacisk / normalizacja jest popieprzony W SourceEngine Y = Yaw, X = Pitch Zmieszałeś je, nic dziwnego, że twój celbota obraca się, gdy trafi albo -89 albo 89
Reply
zacisk jest nieprawidłowy. Po pierwsze masz .x i .y w niewłaściwy sposób i tak powinno być Kod: while (kąt.y <-180.f) kąt.y + = 360; while (kąt.y> 180.f) kąt.y - = 360; również normalizuj się jest źle. Nie jestem pewien, jak wysoko to robiłeś
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ventag W SourceEngine Y = Yaw, X = Pitch Zmieszałeś je, nic dziwnego, że twój celbota obraca się, gdy trafi albo -89 albo 89 Jesteś pewien? https://u.pomf.is/qqcqma.mp4 Zacytować: Napisał początkowo Atex zacisk jest nieprawidłowy. Po pierwsze masz .x i .y w niewłaściwy sposób i tak powinno być Kod: while (kąt.y <-180.f) kąt.y + = 360; while (kąt.y> 180.f) kąt.y - = 360; również normalizuj się jest źle. Nie jestem pewien, jak wysoko to robiłeś O zaczekaj, co wtedy powinno się normalizować
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)