Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję pomocy z odrobiną rzeczy (Beginner tutaj)
Hej, Więc jestem całkiem nowy w kodowaniu czegokolwiek w regionie hack / cheat, ale mogę zakodować AutoIt przyzwoity bit, więc zdecydowałem się na zhackowanie pamięci. ATM próbuję zrobić cel, ale trochę się zmagam. Moja teoria (w mojej głowie, abyś zrozumiała i może mi powiedzieć, czy źle myślę) jest taka, że czytam XYZ / Pitch, Yaw z pamięci i dostosowuję cel do niej. Więc dostałem się do CheatEngine i spróbowałem trochę, mój wielki problem polega na tym, że nie mogę znaleźć prawidłowych wartości bazowych? Jeśli robię to poprawnie, odczytuję wartość bazową i dodajemy offset do wartości odczytu, a następnie otrzymuję "bieżącą" wartość, która zmienia się przy każdym ponownym uruchomieniu, prawda? Mój problem polega na tym, że nie mogę znaleźć tych cholernych wartości bazowych, a teraz przejrzałem 2 tutoriale (oba w zasadzie: filtruj bieżący adres, sprawdź, który z nich faktycznie zmienia pożądaną wartość (pozycja lub zdrowie lub coś w tym rodzaju), sprawdź, które adresy acceses, które biorą wartość zieloną i dodają offset), albo robię to całkowicie źle, albo ... Nie wiem. Wypróbowałem to ze zdrowiem i otrzymałem 4 zielone adresy, które zmieniają się po restarcie, a potem z pozycją, gdzie nie mogę nawet znaleźć "prawdziwego" adresu (tego, który faktycznie zmienia rzeczy) ...   Im prawie utknąłem i potrzebowałem trochę pomocy, może po prostu mam gigantyczny mózgowy pierdziel. Dzięki za pomoc z góry.
Reply
Dla swoich kątów spróbuj wpisać "cl_showpos 1" w konsoli. Pojawią się one na ekranie i możesz ich użyć do wyszukiwania w Cheat Engine. Wykonaj skanowanie wskaźnikiem lub ręcznie "znajdź dostęp do tego adresu ...", aż uzyskasz zielony adres. Na forach Cheat Engine dostępnych jest wiele samouczków, jeśli nie wiesz, jak uzyskać wskazówki. Następnie potrzebujesz wszystkich współrzędnych. Spróbuj znaleźć swoje i sprawdź, czy znajdują się na liście u wszystkich innych. Wskazówka: Wyszukaj swoje zdrowie, kilkakrotnie zmniejszając je. Następnie znajdź jednopoziomowy wskaźnik, w którym ostatnie przesunięcie jest podobne do 0xFC. 0xFC byłoby przesunięciem twojego zdrowia, ale inna wartość będzie przesunięciem do twoich współrzędnych.
Reply
Tak, tak, zdaję sobie sprawę, jak uzyskać te rzeczy, a zielone tagi adresowe tak naprawdę nie działają dla mnie tak dobrze. Ale teraz wiem, że faktycznie możesz skanować w poszukiwaniu tych rzeczy, a jeśli nie, spróbuję przeszukać bardziej aktualny samouczek. Dzięki za pomoc.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)