Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakładka v1.7
Nakładka v1.7
Reply
Miło zrobione, rep!
Reply
Zacytować: Originally Posted by headshooter ... dzielę się tym, co stworzyłem ... Kredyty: Chwycić smallC Czy jesteś Grab lub SmallC?
Reply
miła robota ... ma też "norelkę"?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie A200K Miło zrobione, rep! Thx koleś chciałbym ci wrócić, ale moja moc rep ma 0 Zacytować: Originally Posted by Lyut Czy jesteś Grab lub SmallC? Nie sądzę, żebym musiał przyznać sobie kredyty, jeśli na ekranie wyświetli się "headshooter" ... Musiałem połączyć źródło SmallC ze starszym źródłem nakładek od Graba do obejrzenia czarnego ekranu, który otrzymywałem z nakładką, na którą wydano źródło smallC, musiałem dodać
Reply
Zacytować: Originally Posted by headshooter Thx koleś chciałbym ci wrócić, ale moja moc rep ma 0 Nie sądzę, żebym musiał przyznać sobie kredyty, jeśli na ekranie wyświetli się "headshooter" ... Musiałem połączyć źródło smallC ze starszym źródłem nakładek od Graba, aby obejść czarny ekran, który otrzymywałem z nakładką, na którą wydano małe źródło CoreC, musiałem dodać
Reply
Brakuje Ci ALOOOOOT kredytów.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dude719 Brakuje Ci ALOOOOOT kredytów. Właściwie tylko IChooseYou, doda go, gdy zaktualizuję hack ... Przepraszam za to Nie użyłem rysunkowego func-a lub pudła Chevyy
Reply
Mam trochę negro kintamas Ey b0ss, w której strefie czasowej są moderatorzy? b0ss pls zatwierdzić
Reply
spróbuje teraz =
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)