Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pliki z serwerem Battlefield 4?
Gdzie możemy znaleźć?
Reply
przycisk wyszukiwania jest tutaj twoim przyjacielem ... gdzieś tutaj możesz znaleźć alfa ... może tam jest bardziej aktualna wersja, ale nie wiem ... Fajny pierwszy post BTW
Reply
Zacytować: Napisał Vertigo9 przycisk wyszukiwania jest tutaj twoim przyjacielem ... gdzieś tutaj możesz znaleźć alfa ... może tam jest bardziej aktualna wersja, ale nie wiem ... Fajny pierwszy post BTW Istnieją dwie wersje tutaj. Alfa i wydanie, ale jak aktualizacja wydania 1 (nie przydatne). Do OP: Nie, to nie pomoże ci uruchomić serwera.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Istnieją dwie wersje tutaj. Alfa i wydanie, ale jak aktualizacja wydania 1 (nie przydatne). Do OP: Nie, to nie pomoże ci uruchomić serwera. spójrz na "GameState", to jest "IN_GAME" To znaczy "Serwer działa i jest podłączony do serwera głównego Blaze" Zła wiadomość jest taka, że wersja 4001 jest zbyt stara, nie może obsługiwać bieżącej gry Battlefield 4
Reply
Zacytować: Originally Posted by huangfengye spójrz na "GameState", to jest "IN_GAME" To znaczy "Serwer działa i jest podłączony do serwera głównego Blaze" Zła wiadomość jest taka, że wersja 4001 jest zbyt stara, nie może obsługiwać bieżącej gry Battlefield 4 Gdyby to było takie proste. Udało mi się zdobyć to IN_GAME i online, a także auth it in blaze. Ale bez powodzenia w tym, ponieważ nie jestem RGSP.
Reply
Zacytować: Originally Posted by huangfengye spójrz na "GameState", to jest "IN_GAME" To znaczy "Serwer działa i jest podłączony do serwera głównego Blaze" Zła wiadomość jest taka, że wersja 4001 jest zbyt stara, nie może obsługiwać bieżącej gry Battlefield 4 Ta wersja została opublikowana 26 listopada ... 88472
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Gdyby to było takie proste. Udało mi się zdobyć to IN_GAME i online, a także auth it in blaze. Ale bez powodzenia w tym, ponieważ nie jestem RGSP. Zlofenix zrobił emulator blasku dla bf4 [~~~~
Reply
Zacytować: Originally Posted by xbot Zlofenix zrobił emulator blasku dla bf4 ~~~ Bez linków zewnętrznych. Co więcej, nie jest to emulator.
Reply
Przestań płakać! Zrobił to i nie mamy serwera alfa, wkrótce będziesz musiał zazdrościć!
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Co więcej, nie jest to emulator. ha - ha, przeczytaj fora przed wysłaniem Chukchi nie czytający, Chukchi - pisarz. ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)