Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś próbował usunąć czarny ekran odrodzenia?
Cześć. Czy ktoś próbował usunąć ten czarny ekran podczas tarła? Wiem, że to tylko osłona, ponieważ widzisz, jak działają esp i aimbot. Kostki robią to, aby ukryć ładowanie tekstur i "balans". Ale wolę widzieć gówno niż nic.   Jestem teraz w Test Range, próbując rzeczy z Cheat Engine znaleźć coś związanego z tym czarnym zniknięciem.
Reply
Powodzenia.
Reply
Ten czarny ekran jest najbardziej irytującą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem ... Mam nadzieję, że ci się uda EDYCJA: Od Reddit (http:
Reply
Powodzenia kolego
Reply
Cóż, w plikach EBX jest coś o nazwie MP_SpawnFade. Jeśli przeszukujesz GUID i ustawiasz od 0,5 do 0, zanikanie jest wyłączone. A może możesz zajrzeć do FadeEntityData.
Reply
WorldRenderSettings 0x112, ustaw wartość 0, a zanikanie jest wyłączone.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dude719 WorldRenderSettings 0x112, ustaw wartość 0, a zanikanie jest wyłączone. Nie zdałem egzaminu. Chciałem dziś spojrzeć na WRS. Ale dziękuję bardzo. Sprawdzi to, gdy tylko będę miał dostęp do komputera.
Reply
Interesujące ... Nie wiem, ile razy umarłem z powodu pół sekundy ślepoty, którą DICE opuszcza.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hooch Nie zdałem egzaminu. Chciałem dziś spojrzeć na WRS. Ale dziękuję bardzo. Sprawdzi to, gdy tylko będę miał dostęp do komputera. wyłącza również wiele innych rzeczy, takich jak korekcja kolorów i efekt OOB. edit: wypróbowany na x64 i nie działa.
Reply
Jak nazywa się wartość, aby wyłączyć słońce?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)