Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
techelpr's HWID Changer
HWID Changer   Kodowany przez: @ techelpr @ ricknzl     Instrukcje: Użyj tego narzędzia, aby wielokrotnie odtwarzać wersję BF4. Po prostu uruchom ten program i postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie pytaniami. Uruchom ponownie po zakończeniu i ciesz się kolejnym kontem. Jest to przeznaczone dla tych, którzy nie mogą używać poprawki @ bores80.     FYI: Dla każdego, kto interesuje się tym, co ostatnio robiłem, w tym narzędziu znajduje się link do mojej strony.
Reply
Pieprzony legendarny koleś (myślałem, że wypróbuję legendarny ...) Rep
Reply
Fajni goście, Ty 2 to idealny zespół w moich oczach, 2 pasjonujących programistów pracujących razem, fajne wydawnictwo. Teraz kilka pytań, więc uważam, że jest to hidal spoofer?
Reply
Plik jest bezpieczny w użyciu. Dziękuję za twój wkład. Plik zatwierdzony SHA256: HWID Changer_ [unknowncheats.me] _. Exe - a4264eb860523beb9f1d7424b4974c03f95407482f719833fc92e18e540522ad Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. UWAGA: Jeśli naciśniesz Tak w jednym z okien wiadomości, nastąpi przekierowanie do zewnętrznej strony internetowej.
Reply
Przepraszam, jestem noob, ale co to jest zmieniarka h? Szukam w Google, ale nic nie widzę ... Dzięki Ci
Reply
Zacytować: Napisał Mistygris Przepraszam, jestem noob, ale co to jest zmieniarka h? Szukam w Google, ale nic nie widzę ... Dzięki Ci Podrabia lub zmienia niektóre szczegóły dotyczące komputera, aby obejść ograniczenia, które są powiązane z twoim hwid (identyfikatorem sprzętu).
Reply
Zacytować: Originally Posted by HoVerFlopZ Podrabia lub zmienia niektóre szczegóły dotyczące komputera, aby obejść ograniczenia, które są powiązane z twoim hwid (identyfikatorem sprzętu). Dzięki Ci
Reply
Lub możesz ... wiesz ... po prostu użyj VolumeID.exe Mimo to nie wiedziałem, że prosta zmiana HWID wystarczy, by trollować EA.
Reply
Chłodny. Czy mógłbyś wyjaśnić, jak to działa? pozdrowienia
Reply
Chciałbym znać listę rzeczy, które się zmieniają ... Zakładam, że szeregowy wolumin Harddrive
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)