Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biblioteka aktywacji gry Battlefield 4 GameTime dla .NET
Właśnie kończę tę bibliotekę i mam jedno pytanie. Czy ktoś jest ciekawy .NET DLL do automatycznego ominięcia aktywacji GameTime?   I małe uwagi: 1) nie trzeba modyfikować plików systemowych 2) nie trzeba restartować 3) nie trzeba instalować kogoś takiego jak avpclib przez @ IChooseYou 4) nie wymaga instalacji 5) brak awarii po ponownym uruchomieniu 6) działają poprawnie z obiema wersjami BF4 x64
Reply
Brzmi nieźle, zachowaj dobry przedstawiciel
Reply
wow, dzięki
Reply
Nawet FF jest wolny w swoim zakazie, zawsze dobrze jest wrócić na ten sam serwer z inną nazwą, a konto jest bardzo szybkie
Reply
dzięki
Reply
Zacytować: Napisał Axiieflex Właśnie kończę tę bibliotekę i mam jedno pytanie. Czy ktoś jest ciekawy .NET DLL do automatycznego ominięcia aktywacji GameTime? Pytania są doceniane. Byłoby to bardzo pomocne i wiele głosów z zadowoleniem przyjmuje rep
Reply
Zacytować: Napisał Axiieflex Właśnie kończę tę bibliotekę i mam jedno pytanie. Czy ktoś jest ciekawy .NET DLL do automatycznego ominięcia aktywacji GameTime? I małe uwagi: 1) nie trzeba modyfikować plików systemowych 2) nie trzeba restartować 3) nie trzeba instalować kogoś takiego jak avpclib przez @ IChooseYou 4) nie wymaga instalacji 5) brak awarii po ponownym uruchomieniu 6) działają poprawnie z obiema wersjami BF4 x64
Reply
wygląda dobrze, jak stary gametime wydaje się załatany ....
Reply
Jest na zawsze lub na tydzień?
Reply
wszelkie wiadomości o wydaniu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)