Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crashaa
Okay, więc robiłem wklejkę, wiem, że jestem pastorem lub czymkolwiek innym, ale kiedy ładuję się do gry, wszystko jest w porządku, dopóki mapa się nie zmieni, więc nie jestem pewien, co robi, myślę, że ktoś powiedział, że to jest zrobić z ładowaniem na mapę z włączonym resolvem lub czymś nie jestem pewien, czy to jest poprawne, proszę o pomoc.         im gruby pieprzony nerd noob idiota cunt.
Reply
Dlaczego musisz mówić jak 12 latek? Po prostu zadaj pytanie, które jest wszystkim I dlaczego nie debugowałeś, zanim tu przyszedłeś po pomoc?
Reply
tam gdzieś powinien znajdować się dllmain.cpp, po prostu znajdź ładny różowy napis: DLL_PROCESS_ATTACH będzie wyglądać tak: Kod: case DLL_PROCESS_ATTACH:
Reply
zawsze ciekawe, w jaki sposób ludzie myślą tylko dlatego, że przyznają się do wklejenia kogoś na nieznajomych, naprawią dla nich swój problem. Zwłaszcza bez dostarczania właściwych informacji. Programowanie nie jest jakimś znanym czarownictwem? Krok 1. Dowiedz się, jak podłączyć debugger. Krok 2: Naucz się pytać. Krok 3: Uzyskaj odpowiednie wyniki, ponieważ ludzie faktycznie wiedzą, że wtf się dzieje. Krok 4: Otrzymuj właściwe odpowiedzi zamiast -rep i płomień, ponieważ zadajesz to samo, co ostatnie 40 opóźnień. Krok 5: Zysk? PS: Tak, wiem, że drugi link jest poza biurem, ale nadal całkiem dobrze wyjaśnia to zagadnienie i może być ostatecznie zastosowany w taki sam sposób na prawie każdym forum ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)