Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzę własny prywatny hack
Cześć chłopaki,   Jestem na tych forach od lat. W końcu, naprawdę chcę zrobić własny hack BF4.   Za każdym razem, gdy widzę post z odsunięciem, źródłem itp., Myślę, że "zrobię to sam".   Teraz mój współpracownik i ja jesteśmy gotowi na nasz pierwszy projekt.   Umiejętności kodowania: DO# C (bardzo bardzo podstawowe)   Czy to możliwe z C #? Wiele osób poleca C.   To, od czego zaczniemy, to zewnętrzny hack ESP. Zewnętrzna, afaik, jest bezpieczna PB SS - poprawne?   Przed "przeszukaj forum!" komentarze, proszę o poradę.   Przejdź do C # lub C? Proszę podzielić się swoim pierwszym projektem jak ...   Dzięki chłopaki =)
Reply
Najlepiej to zrobić w C. Kup książkę lub skorzystaj z darmowej, są darmowe. Pierwszymi krokami, które powinieneś wykonać, są tworzenie rzeczy z MemoryHacks. Upewnij się, że znasz dobre podstawy cpp.
Reply
C nie powinno być dla nas problemem, mamy trzeciego faceta w naszej pracy, który jest naprawdę biegły w C (tworzenie niestandardowego oprogramowania dla firm jest jego rolą). Co jest naszym pierwszym
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie nalapala C nie powinno być dla nas problemem, mamy trzeciego faceta w naszej pracy, który jest naprawdę biegły w C (tworzenie niestandardowego oprogramowania dla firm jest jego rolą). Co jest naszym pierwszym
Reply
Cóż, możemy odtworzyć plik DLL. Ale potrzebujemy pierwszego kroku ...
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie nalapala Cóż, możemy odwrócić egineer pliku DLL. Ale potrzebujemy pierwszego kroku ... Masz programistę i możesz cofnąć programy, jestem zdezorientowany, dlaczego masz problemy.
Reply
Ponieważ po raz pierwszy chcemy stworzyć własny projekt BF. Jesteśmy nowicjuszami dla BF4)
Reply
nie musisz niczego odwracać, a wszystko to na forum ...
Reply
Czy możesz być bardziej konkretny, NeoII? Naprawdę chcemy zacząć, ale na razie możemy wywnioskować, że C # nie jest sposobem na rozpoczęcie, prawda?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie nalapala Czy możesz być bardziej konkretny, NeoII? Naprawdę chcemy zacząć, ale na razie możemy wywnioskować, że C # nie jest sposobem na rozpoczęcie, prawda? Nadal możesz robić kody przy pomocy C # Darklinuxz również używa C # Myślę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)