Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K
Cześć chłopaki i dziewczyny!   Chciałbym przeczytać zabójstwa i śmierć graczy. Mogę więc zostawić moje K / D w ESP z programem Show. Na przykład, jeśli inny haker jest w drodze, to określa K / D z 5 +.   Ktoś wie, jak mogę to przeczytać?   Dziękuję Ci
Reply
Możesz to zobaczyć na tablicy wyników, więc prawdopodobnie istnieje zmienna lub struktura dla każdej statystyki graczy. Jeśli nie, musisz znaleźć funkcję, która żąda informacji z serwera.
Reply
Zacytować: Originally Posted by yellow1982 Cześć chłopaki i dziewczyny! Chciałbym przeczytać zabójstwa i śmierć graczy. Mogę więc zostawić moje K / D w ESP z programem Show. Na przykład, jeśli inny haker jest w drodze, to określa K / D z 5 +. Ktoś wie, jak mogę to przeczytać? Dziękuję Ci Jestem bardzo leniwy tyłek - ponieważ czytam KD i inne statystyki z bf4stats.com i battlelog i parsuję po
Reply
Zacytować: Napisał Axiieflex Jestem bardzo leniwy tyłek - ponieważ czytam KD i inne statystyki z bf4stats.com i battlelog i parsuję po Nie ma pewności, że statystyki przychodzą po zakończeniu gry, więc gra przesyła wszystkie dane z http (s) do formatu jsonowego danych POST w formacie battlelog. Reunion sdk engine mówi o tym, ale nie ma więcej informacji. Zacytować: klasa ServerKillAllEntity; (strona serwera nie ma mowy) klasa KillAllEntityData; (może??)
Reply
Zacytować: Originally Posted by headmax Nie ma pewności, że statystyki przychodzą po zakończeniu gry, więc gra przesyła wszystkie dane z http (s) do formatu jsonowego danych POST w formacie battlelog. Reunion sdk engine mówi o tym, ale nie ma więcej informacji. W tej chwili analizuję ten cel, więc jeśli masz jakieś wiadomości, nie zapomnij go udostępnić. Wczytałem aktualną stronę serwera gry dla wyników graczy wczytywania itp. Oraz statystyki globalne według bf4stats
Reply
Po krótkim dochodzeniu spróbuj znaleźć sposób na: Zacytować: .rdata: 0000000141AF1BD0 dq offset aMplayerscores; "mPlayerScores" // ?? fieldinf: 0000000142830D28 dq offset aDeaths; "Zgony" .text: 000000014018D807 lea r8, aDeaths; "Zgony" .text: 000000014018D80E mov edx, ebp .text: 000000014018D810 mov rcx, r15 .text: 000000014018D813 call sub_14083B800
Reply
Życzę Świąt tej wspaniałej umiejętności "Odwrócenia". Do Świętego Mikołaja spełnione, prawdopodobnie polegam na czymś więcej pomocy w temacie
Reply
Ty = 12 322 zabija MINUS 10095 zgonów = różnica 2227 przy współczynniku K / D wynoszącym 12 322 zabitych PODZIELONYCH o 10095 zgonów = 1,22 Twój przyjaciel = 12363 zabija MINUS 10827 zgonów = różnica 1536 przy współczynniku K / D wynoszącym 12 363 zabitych PODZIELONYCH o 10827 zgonów = 1,14 TAK wszystko, co musisz zrobić, to wykonać funkcję, aby to rozpracować, a następnie odczytać informacje o zabijaniu i śmierci graczy i wylogować się z funkcji, a następnie wyświetlić odpowiedź bam easy
Reply
Zacytować: Originally Posted by Sip Ty = 12 322 zabija MINUS 10095 zgonów = różnica 2227 za pomocą K
Reply
Zacytować: Originally Posted by smallC Dzięki, kapitanie Obvi *** Ale to nie jest naprawdę pytanie tutaj. hehe poprawny! Pytanie brzmi: "Jak mogę zdobyć zabójstwa i śmierci od gracza i?"
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)