Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"AFK boosting" i sandboxie
Cześć chłopaki, volvo napisał, że naprawili vms i sandboxies. Czy to prawda? Czy przyłączenie się do mm serwerów poprzez sandboxie jest niemożliwe?   Więc jak teraz działa "AFK boosting \ vertigo boosting"? Wiem, że to działa, widziałem to i próbowałem tego sam (ale ci, którzy go stworzyli, nie powiedzieli mi, jak to działa teraz)   Jakieś pomysły?
Reply
Zacytować: Originally Posted by lvlkoo Cześć chłopaki, volvo napisał, że naprawili vms i sandboxies. Gdzie to mówią? Nie wątpiąc w to, po prostu nie pamiętam, jak to mówili.
Reply
Zacytować: Napisał MarkHC Gdzie to mówią? Nie wątpiąc w to, po prostu nie pamiętam, jak to mówili. Tak, zrobili: https:
Reply
Sandboxie nadal działa dla mnie pod Windows7 64bit, po prostu trzeba wprowadzić pewne modyfikacje do parownika i oprogramowania. wskazówka: SbieDll.dll
Reply
dzielenie umysłu? Próbowałem wyłączyć Sbiedll.exe, ale wszystko idzie spustoszenie i utknie Zacytować: Originally Posted by cra0 Sandboxie nadal działa dla mnie pod Windows7 64bit, po prostu trzeba wprowadzić pewne modyfikacje do parownika i oprogramowania. wskazówka: SbieDll.dll
Reply
Hmm, po prostu próbowałem uruchomić Cs Go przez Sandboxie i dołączyć do zwykłej gry (bez modyfikacji eny) i to wotking, ale nie wiem o MM.
Reply
Działa, ale będzie Cię kopać co kilka minut.
Reply
Zacytować: Originally Posted by cra0 wskazówka: SbieDll.dll Czy możesz powiedzieć więcej?
Reply
Zacytować: Originally Posted by cra0 Sandboxie nadal działa dla mnie pod Windows7 64bit, po prostu trzeba wprowadzić pewne modyfikacje do parownika i oprogramowania. wskazówka: SbieDll.dll czy możesz nam pomóc, już cię wysłałem.
Reply
Działa na Linuksie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)