Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukasz prostego hacka.
Przykro mi, jeśli łamie teraz zasady forum, ale to chyba jedyna aktywna społeczność hakerów bf4.   Szukam prostego, łatwego w użyciu narzędzia wallhack / multitool dla bf4 i próbowałem przeprowadzić pewne badania na ten temat, ale Google wyświetla tylko podejrzane strony i fora.   Teraz do hackowania, powinno być stosunkowo łatwe w użyciu i nieco bezpieczne.   Z góry dziękuję!
Reply
Zacytować: Napisał maxmakkarax Przykro mi, jeśli łamie teraz zasady forum, ale to chyba jedyna aktywna społeczność hakerów bf4. Szukam prostego, łatwego w użyciu wallhacka
Reply
Zacytować: Napisał maxmakkarax Przykro mi, jeśli łamie teraz zasady forum, ale to chyba jedyna aktywna społeczność hakerów bf4. Szukam prostego, łatwego w użyciu narzędzia wallhack / multitool dla bf4 i próbowałem przeprowadzić pewne badania na ten temat, ale Google wyświetla tylko podejrzane strony i fora. Teraz do hackowania, powinno być stosunkowo łatwe w użyciu i nieco bezpieczne. Z góry dziękuję! czy szukasz też płatnych hacków? czy tylko darmowe i publiczne hacki?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)