Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EA Game Time Changer firmy Axii
EA Game Time Changer firmy Axii
Reply
Damm prawie 2mb do aplikacji zmienia nazwę tylko komputera, dla kogo nie chcesz pobrać tego narzędzia i zmienić nazwę komputera wystarczy przejść do: Panel sterowania> System> Zmień konfigurację> Zmień> Nazwa komputera> Wybierz dowolną nazwę, kliknij OK Ale narzędzie jest w porządku, sprawdziłem link, który opublikowałeś ...
Reply
usunięte ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by shellBullet To C # .BloatNet dla ciebie ... co? myślisz, że wszystkie te ładne kolekcjonowanie śmieci i zarządzanie pamięcią przychodzi bez żadnych kosztów? niemożność przesłania poprawnych plików przez kogoś nie jest związana z tym, że c # jest nad głową
Reply
hmmm dlaczego Axii wciąż tu jest?
Reply
bores80, robię to przez Panel sterowania i mam komunikat o konieczności ponownego uruchomienia, ale dla tego narzędzia nie. co robię źle?
Reply
Zacytować: Napisał ILOVEKILLNOOBS bores80, robię to przez Panel sterowania i mam komunikat o konieczności ponownego uruchomienia, ale dla tego narzędzia nie. co robię źle? Cóż, tylko zrestartuj komputer:
Reply
Zacytować: Originally Posted by bores80 Cóż, tylko zrestartuj komputer: zrestartować PC do zmiany konta Origin ?, dobrze jego do bani. ID Changer to najlepszy sposób)))
Reply
Zacytować: Napisał ILOVEKILLNOOBS zrestartować PC do zmiany konta Origin ?, dobrze jego do bani. ID Changer to najlepszy sposób))) Jego zastosowanie Zastosuj NOWY NAZWĘ NA PC.
Reply
Brak konieczności restartowania jest dla mnie cholernie miły, lmao, goli jak 15 sekund po uruchomieniu / zalogowaniu się, jak kolejne 20 sekund Origin otwierające swój gówniany tyłek
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)