Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie wykonano włamania ... ale został zbanowany
Więc ściągnąłem hack, zainstalowałem bf4 i najnowszą PB. nawet nie wykonałem ataku hakerskiego, ale natychmiast otrzymałem Violation (MULTIHACK) # 71518. teraz jestem taki zdezorientowany. co się do cholery dzieje?
Reply
Jego prosty wygląd Milczeli logowali się wszyscy, którzy używali tego, a później ... Zakaz młotka kolesia. A może mogą skanować pliki? Ponieważ nie jesteś sam, spójrz na listę
Reply
Zacytować: Originally Posted by bores80 Jego prosty wygląd http://i.imgur.com/GxyPeDa.jpg Milczeli logowali się wszyscy, którzy używali tego, a później ... Zakaz młotka kolesia. A może mogą skanować pliki? Ponieważ nie jesteś sam, spójrz na listę to po prostu wstyd WIELU LUDZI NIE SŁUCHA, KIEDY PŁACIŚMY TYGODNIE, BEZ BEZPIECZNEGO UŻYCIA NA GŁÓWNYM KONTO Warto zauważyć, że hack był popularny
Reply
Zacytować: Originally Posted by ricknzl to po prostu wstyd WIELU LUDZI NIE SŁUCHA, KIEDY PŁACIŚMY TYGODNIE, BEZ BEZPIECZNEGO UŻYCIA NA GŁÓWNYM KONTO Warto zauważyć, że hack był popularny Byłem trochę ciekawy i sprawdziłem zakazane, bracie, ma dziesiątki wziąć 140, 130, 120, 110, jak ktoś to robi? Zacytować: http:
Reply
Zacytować: Originally Posted by bores80 Byłem trochę ciekawy i sprawdziłem zakazane, bracie, ma dziesiątki wziąć 140, 130, 120, 110, jak ktoś to robi? WOW, że są odpadnięci, zgadnijcie, że nigdy nie słyszeli o używaniu czasu gry lub nie wiedzieli, że publiczne hakowanie jest tak ryzykowne.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ricknzl to po prostu wstyd WIELU LUDZI NIE SŁUCHA, KIEDY PŁACIŚMY TYGODNIE, BEZ BEZPIECZNEGO UŻYCIA NA GŁÓWNYM KONTO Warto zauważyć, że hack był popularny Podobny do VAC ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by bores80 Byłem trochę ciekawy i sprawdziłem zakazane, bracie, ma dziesiątki wziąć 140, 130, 120, 110, jak ktoś to robi? Nie powiem, że mój id jest na twojej liście
Reply
To tak, jakby powiedzieć, że kupiłeś prezerwatywę, użyłeś jej, ale wciąż masz ją w ciąży
Reply
Zacytować: Napisał ZSRR To tak, jakby powiedzieć, że kupiłeś prezerwatywę, użyłeś jej, ale wciąż masz ją w ciąży * To tak, jakbyś powiedział, że kupiłeś prezerwatywę, podzieliłeś się nią z kilkudziesięcioma nieznajomymi, używasz jej, ale wciąż ma ją w ciąży FTFY
Reply
Zacytować: Originally Posted by 1298841996 Nie powiem, że mój id jest na twojej liście naprawdę wysoką rangę i użyłeś publicznego hacka, o czym myślałeś?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)