Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mogę odblokować wszystkie bronie Battlefield 4 online?
Jak mogę odblokować wszystkie bronie Battlefield 4 online?
Reply
Dość proste. Grać w grę.
Reply
tylko załączniki
Reply
set m_AllUnlocksUnlocked w SyncedBFSettings ??? zysk działa tylko w przypadku załączników do broni
Reply
Zacytować: Originally Posted by juansini Jak mogę odblokować wszystkie bronie Battlefield 4 online? Nie możesz tylko odblokować załączników lub odrodzić niektórych broni SP.
Reply
Jest adres pamięci, aby odblokować wszystkie załączniki, jeśli ją znajdziesz i ustawisz na 1, wszystkie załączniki, kamuflaż itp. ... zostaną odblokowane. Po prostu nie broń. Użyj funkcji wyszukiwania na forach, aby ją znaleźć.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie JohnnySins set m_AllUnlocksUnlocked w SyncedBFSettings ??? zysk działa tylko w przypadku załączników do broni Możesz grać dowolną bronią, nawet tą, której nie odblokowałeś. Polega na ustawieniu flagi odblokowania i robieniu czegoś innego, gdy się odradza. W wojnie w ogrodzie 2 skończyłem z legendarnym jednorożcem chomper online. Ta postać nie jest dostępna tylko dla osób, które kupiły jedynie drugą grę, w pierwszej grze musisz osiągnąć maksymalny poziom 313, aby odblokować ją po stronie serwera !. W pierwszej grze mam 12 poziom. Ale nie pytaj mnie, w jaki sposób gry bf są wystarczająco zniszczone przez idiotyczny dramat, a ludzie próbują zarobić kilka dolców na kopiach sklejonych ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by shellBullet Gry z gatunku bf są wystarczająco zniszczone przez idiotyczny dramat, a ludzie próbują zarobić kilka dolców na kopiach wklejonych w gówno. Całkowicie się zgadzam, jest to poważny problem, doświadczeni ludzie (nawet jeśli nie muszą) na tym forum udostępniają wiele użytecznych fragmentów kodu, odsunięć, klas, ale niektórzy ludzie zawsze nadużywają tego (z powodu rypsowania lub z innych powodów). Jak na ironię, za darmo lub nie, prawie wszystkie hacki pochodzą z tego forum, to znaczy forum już zapewnia wystarczającą ilość rzeczy. Zamiast korzystać z tego i tworzyć własne hacki, większość ludzi woli prostą drogę. Wiem, że to jest forum do naśladowania, ale ludzie muszą zrozumieć, że uwolnienie hack zdecydowanie nie pomaga społeczności, a poprawnym jest podzielenie się częścią całości i pozwolenie ludziom na poznanie reszty.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)