Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BF4] Minimal-Tactics v2.0
byłem bardzo zajęty w moim życiu osobistym, więc nie miałem czasu zaktualizować tego hacka, no dobrze, w końcu to jest, mam nadzieję, że spodoba ci się ten tak samo jak pierwszy   To jest zewnętrzny hack, więc upewnij się, że gra działa w trybie Windowed lub Borderless!     HACK WYKRYTE NARUSZENIE: 79745   Zaktualizuje dzisiejszą noc   Cechy: 1. Celownik 2. No-Recoil 3. Brak oddechu 4. Wskaźnik modyfikatora ognia   lubię dawać użytkownikom wybór, więc możesz ustawić własną Szybkostrzelność, pamiętaj, że ustawienie zbyt wysokiego spowoduje zbanowanie, pojawi się komunikat ostrzegawczy, gdy ustawisz go zbyt wysoko.   Zrzuty ekranu:             Kod:   SHA256: 46f713fd64736878a8d6be8823fd090ba5b97f0ec33499a8b29f0039af098e6c     Kod:   https:
Reply
Plik zatwierdzony SHA256: 46f713fd64736878a8d6be8823fd090ba5b97f0ec33499a8b29f0039af098e6c Minimal-Tactics BF4 McDeliver18_ [unknowncheats.me] _. Exe Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
@ mcdeliver18 Dzięki za udostępnienie btw, czy jest ono pb niewykryte? i czy możesz dodać prostą funkcję esp, taką jak kości wroga?
Reply
Zacytować: Wysłane przez jego wczesne popołudnie @ mcdeliver18 Dzięki za udostępnienie btw, czy jest ono pb niewykryte? i czy możesz dodać prostą funkcję esp, taką jak kości wroga? Poproś także o to
Reply
Zacytować: Wysłane przez jego wczesne popołudnie @ mcdeliver18 Dzięki za udostępnienie btw, czy jest ono pb niewykryte? i czy możesz dodać prostą funkcję esp, taką jak kości wroga? to punkbuster niewykryty tak, i nie, nie dodam esp i innych funkcji hakerskich
Reply
To powinno być nazywane "ez FF ban", ale i tak nie mogłem wymyślić nikogo, kto chce to wykorzystać, z wyjątkiem ludzi, którzy nie mają pojęcia, co robią.
Reply
Dziękuję Ci bardzo
Reply
To jest pierwszy hack jakiego użyłem w jakiejkolwiek grze i muszę powiedzieć, że jest niesamowity. Bez hardcorowego gówna i tego, co lubię. Dzięki
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie SpitfireSVK To jest pierwszy hack jakiego użyłem w jakiejkolwiek grze i muszę powiedzieć, że jest niesamowity. Bez hardcorowego gówna i tego, co lubię. Dzięki Hej, bracie, ten hack wciąż działa, jest wykrywalny
Reply
Zacytować: Originally Posted by RockTheHellOut Hej, bracie, ten hack wciąż działa, jest wykrywalny
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)