Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z awarią
Z jakiegoś powodu moja gra się zawiesza, gdy próbuję zdobyć numer zespołu ... Jestem tak zagubiony. Nie mogę zmusić go do pracy bez awarii       Kod:   for (unsigned int i = 0; i <70; i ++) { jeśli (i == 0) dalej; ClientPlayer * pPlayer = pPlayerManager-> GetPlayerById (i); if (IsBadReadPtr (pPlayer, 8)) dalej; ClientSoldierEntity * pSoldier = pPlayer-> GetClientSoldier (); if (! pSoldier ||! pSoldier-> m_pPredictedController) dalej; zespół int; team = pPlayer-> m_teamId; // 0xCBC }
Reply
Jestem całkiem pewien, że identyfikator zespołu jest przechowywany bezpośrednio na ClientPlayer, przy 0xCBC (dla x64)
Reply
Jestem całkiem pewien, że identyfikator zespołu jest przechowywany bezpośrednio na ClientPlayer, przy 0xCBC (dla x64) Kod: zespół int; team = pPlayer-> m_teamId;
Reply
Wklej swój pełny kod, wszystko to
Reply
Myślę, że masz obsesje na punkcie "mojego dicka", jhahahahahaha Również opublikuj swój ClientPlayer, abyśmy mogli upewnić się, że identyfikator teamID znajduje się we właściwej pozycji, mimo że skomentowałeś to
Reply
Nie chcę wyglądać jak idiota ani nic, ale to jest błąd, który powraca po debugowaniu: Zacytować: Nieobsługiwany wyjątek pod adresem 0x000007FE6AF7173F (hcK6U8F7fwgs03QkZf8.dll) w pliku bf4.exe: 0xC0000005: Dostęp do zapisu zapisu lokalizacji 0x0000000000000008. lolwut? Czy to oznacza, że mam błąd w moim haku? A może moje ustawienia projektu są pomieszane O.o ....
Reply
Yuno co 0x000007 ƒ 6 a F7173 F i da tsu
Reply
Zacytować: Originally Posted by dogmatt yuno goto 0x000007FE6AF7173F, aby znaleźć gówno Próbowałem, nic nie znalazłem. Używam tego samego kodu dla mojego zewnętrznego i to się nie psuje. Badałem ten problem w kółko przez niezliczoną godzinę, próbując różnych rzeczy. Myślę, że czas zacząć od zera moim hakiem
Reply
Zacytować: Originally Posted by dude719 Nie chcę wyglądać jak idiota ani nic, ale to jest błąd, który powraca po debugowaniu: lolwut? Czy to oznacza, że mam błąd w moim haku? A może moje ustawienia projektu są pomieszane O.o .... Wklej tutaj kod demontażu widoczny podczas debugowania w programie Visual Studio. Wygląda na to, że niektóre wskaźniki, do których próbujesz uzyskać dostęp, mają wartość NULL.
Reply
Zacytować: Napisał LUDIJAK Wklej tutaj kod demontażu widoczny podczas debugowania w programie Visual Studio. Wygląda na to, że niektóre wskaźniki, do których próbujesz uzyskać dostęp, mają wartość NULL. Tak, masz rację, właśnie naprawiłem problem! Transformacja macierzy zwracała wartość NULL w punktach, gdy wywoływałam macierze aktualizacji. Dziękuję wszystkim za pomoc! Rep do was wszystkich
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)