Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bez odrzutu
Iv właśnie zakończył prywatny atak bez odrzutu. Jestem nowy w hakowaniu BF4 i bumbie w stylu punka ... jak to zrobić? Czy nie dostanę zbanowania, jeśli można powiedzieć, że ten sam pocisk trafia do górnej części ciała w tym samym miejscu? Po prostu ciekawy
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie cottifactor Iv właśnie zakończył prywatny atak bez odrzutu. Jestem nowy w hakowaniu BF4 i bumbie w stylu punka ... jak to zrobić? Czy nie dostanę zbanowania, jeśli można powiedzieć, że ten sam pocisk trafia do górnej części ciała w tym samym miejscu? Po prostu ciekawy Nie. fairfight to gówno, a więc punkbuster
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie cottifactor Iv właśnie zakończył prywatny atak bez odrzutu. Jestem nowy w hakowaniu BF4 i bumbie w stylu punka ... jak to zrobić? Czy nie dostanę zbanowania, jeśli można powiedzieć, że ten sam pocisk trafia do górnej części ciała w tym samym miejscu? Po prostu ciekawy Wymieszałeś No Spread z No Recoil. Kiedy nie masz już odrzutu, pociski wciąż rozprzestrzeniają się jak szalone podczas strzelania z dystansu. Jeśli przez przypadek nie dodasz spreadu, szanse na to, że cię rzucasz, są duże, ponieważ to oni śledzą twoje zachowanie. Jeśli jesteś jedynym, który używa hack'a, to punkbuster nie może ci nic zrobić, o ile będziesz go aktualizował.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)