Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF4 AHK
Zaktualizowano hak AHK dla BF4.   to będzie moja ostatnia aktualizacja tego hacka. ZAWSZE!   Jak używać:   Pobierz AutoHotKey! Zainstaluj jako x64! rozpakuj do 1 folderu (oba pliki muszą znajdować się w folderze SAME). uruchom Hack.ahk   Naciśnij Wstaw, aby wyświetlić Menu.     Pozdrawiam, jestem na zewnątrz!     https:
Reply
Dzięki, że jesteś legendą!
Reply
Jesteś najlepszą wyvern1990! Thk 4 wszystko, co zrobiłeś na bf4, okrzyki.
Reply
Brak odrzutu i widoczne dla tych, którzy są w widzu?
Reply
Wspaniale. Dziękuję wyvern1990, twoja praca jest bardzo doceniana.
Reply
Wielkie dzięki, zaoszczędziliśmy wielu z nas kłopot z aktualizacją wszystkich przesunięć
Reply
TY TAK WIĘCEJ JESTEŚ NAJLEPSZY.
Reply
Cześć, dziękuję bardzo. Jednak nie wydaje się to dla mnie działać. Kroki, które podjąłem, to: 1. Pobrano i zainstalowano AutoHotKey. 2. Pobrane i rozpakowane pliki w tym samym folderze. 3. Otworzył BF4 w trybie okienkowym i dołączył do gry. 4. Otwarty Hack.ahk. 5. Czerwone menu pojawi się w prawym górnym rogu, a następnie zniknie. 6. Nic się nie dzieje. Naciśnięcie wprowadzenia w grze nic nie robi. Co ja robię źle? Dziękuję Ci. Nvm, mam to działa. Mody należy usunąć.
Reply
Jak mogę go uruchomić? Wyodrębniam wszystkie pliki do tego samego folderu, uruchamiam grę, a następnie hakuję, widzę menu, ale nic nie działa?
Reply
po prostu naciśnij przycisk wstawiania
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)