Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bez odrzutu Brak rozproszenia
Nic się nie zmieniło z bf3 lol Ponieważ ta gra jest pełna bzdur i awarii bez oszukiwania, wypuszczam to jeszcze raz: (Tylko dla X86, fuck x64 vtables lel)     Kod:   #include <Windows.h> #define OFFSET_GETDISPERSION 0x01B9639C #define OFFSET_GETRECOIL 0x01B963A0 #define OFFSET_GETDISPERSIONFUNC 0x0058C030 #define OFFSET_GETRECOILFUNC 0x0058C560 __declspec (naga) void hookedGetDispersion (void) { __jako M { xorps x mm0, xmm0 movss dword ptr [ecx + 140h], xmm0 movss dword ptr [ecx + 144h], xmm0 mov eax, OFFSET_GETDISPERSIONFUNC jmp eax } } __declspec (naga) void hookedGetRecoil (void) { __jako M { xorps x mm0, xmm0 movss dword ptr [ecx + 168h], xmm0 movss dword ptr [ecx + 170h], xmm0 mov eax, OFFSET_GETRECOILFUNC jmp eax } } DWORD WINAPI InitThread (LPVOID lpReserved) { DWORD dwOldProt; VirtualProtect ((LPVOID) OFFSET_GETDISPERSION, sizeof (LPVOID) * 2, PAGE_EXECUTE_READWRITE, & dwOldProt); * (LPVOID *) OFFSET_GETDISPERSION = hookedGetDispersion; * (LPVOID *) OFFSET_GETRECOIL = hookedGetRecoil; VirtualProtect ((LPVOID) OFFSET_GETDISPERSION, sizeof (LPVOID) * 2, dwOldProt, & dwOldProt); return 1; UNREFERENCED_PARAMETER (lpReserved); } DWORD WINAPI DllMain (HMODULE hMod, DWORD dwReason, LPVOID lpReserved) { jeśli (dwReason == DLL_PROCESS_ATTACH) { CreateThread (NULL, 0, InitThread, NULL, 0, NULL); } return 1; }   Kredyty dla SilverDeath za bycie leniwym osłem
Reply
Jak tego użyć? nie wiem Mój angielski nie jest dobry
Reply
Ja też ... nie wiem, gdzie go wkleić.
Reply
Miło dzięki za ten przedstawiciel.
Reply
Kogo mam prosić o bezodrzutowość jak BF4? Ponieważ nie zostanie to wykryte, to z BF3 został użyty pistolet ciśnieniowy. Przepraszam za mój zły angielski plik:
Reply
Lol @ ilość noobów bez absolutnie żadnej wiedzy w C. Dzięki @ InUrFace
Reply
Niewiele osób zna C, a nie powód, by żartować z nich tylko po to, by nadmuchać własne ego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dodoblack Kogo mam prosić o bezodrzutowość jak BF4? Ponieważ nie zostanie to wykryte, to z BF3 został użyty pistolet ciśnieniowy. Przepraszam za mój zły angielski plik:
Reply
Zacytować: Originally Posted by dodoblack Kogo mam prosić o bezodrzutowość jak BF4? Ponieważ nie zostanie to wykryte, to z BF3 został użyty pistolet ciśnieniowy. Przepraszam za mój zły angielski file: /// C: /Users/Administrator/Desktop/XYERYX$%7BFT6A4NDJQ%60I%5BDIL.jpg pennimani1.0 http://xiangce.baidu.com/picture/alb...core=1#isScore M F W
Reply
Haha tak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)