Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jest nie tak?
#11
Zacytować: Napisał misteryi Więc muszę powiedzieć, że jestem nowy w kodowaniu za każdym razem, gdy zadaję pytanie, zwłaszcza tak podstawowe, jak to? Mam na myśli to, jak trudno byłoby komuś z doświadczeniem powiedzieć: "Hej, ten kod jest w porządku, a twoje zyski, nic złego tutaj!" Aby zakończyć tę rozmowę; Następnym razem, gdy poprosisz o pomoc, opisz swój kod, powiedz nam, co próbujesz osiągnąć i gdzie się nie udaje. To wszystko, co powinniśmy wiedzieć. Nie znamy twojego kodu, nie wiemy, gdzie się on zawiedzie, a my na pewno nie wiemy, jaki poziom programowania masz (czyli albo dajemy proste rozwiązanie oparte na prostej logice, albo coś skomplikowanego tak, jak sądzę, nie zrozumiałbyś na swoim etapie). To jest naprawdę proste i tak długo, jak to zachowacie, chętnie pomożemy.
Reply
#12
Zacytować: Napisał misteryi Słusznie! Cóż, to nie działa. Nie ma więc siły, gdy celownik jest nad graczem Doda to do głównego posta. Rozwiązałem się. Miałby to w instrukcji bhop if. F * cking piekło. Przepraszam wszystkich. Kinda ssie rep-13 z tego powodu, ale to życie. Heh, popatrz, gdzie jestem ... Zdecydowanie podniosłem się na niewłaściwą stopę. Chyba chciałbym zresetować Biorąc to pod uwagę, cieszę się, że to naprawiłeś. Teraz jest trochę krytyki (bo to wszystko, co jestem w stanie dać) mam z twoim kodem: twoje nazwy zmiennych są dziwne. Dłuższe nazwy zmiennych są łatwiejsze do odczytania w twojej głowie. Na przykład: Offsets.localBase, fceAttack = forceAttack, chID = crosshairID - na przykład, może jestem po prostu głupi, ale nie jestem pewien, co oznacza "eInch" EDYCJA: "eInch" to "entity In CrossHair" lub eINCH. Proszę tego nie robić. Nie bój się kopiować standardowego "Offsets :: m_iHealth" lub "Offsets :: m_dwLocalPlayer" - są to dość uniwersalne nazwy offsetowe, ponieważ tak są napisane w netvars.
Reply
#13
Nie zapętlasz się do gówna. Upewnij się, czy przeciwnik znajduje się na celowniku więcej niż raz, podczas gdy twój program jest uruchomiony. Myślę, że wiem, co robisz, i brakuje ci kluczowego kroku, jeśli mam rację. W każdym razie spróbuj wykonać funkcję dla wyzwalacza, a następnie użyj while (true), aby zapętlić pętlę, dzięki czemu odświeżysz swoją wartość w krzyżyku. W przeciwnym razie będzie czytać tylko wtedy, gdy po raz pierwszy uruchomisz program, który tak naprawdę nie pomaga, prawda?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)