Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jest nie tak?
Nie atakuje siłą, gdy celownik jest nad graczem       Kod:                           DWORD fceAttack = 0x2F0917C; DWORD entBase = 0x4AC91B4; DWORD chOffset = 0xAA70; DWORD tOffset = 0xF0; DWORD hlthOffset = 0xFC; DWORD EntLoop = 0x10;                          DWORD lclBase = Mem.Read <DWORD> (Klient OSets.lclPlayer); BYTE dwFlags = Mem.Read <DWORD> (lclBase OSets.flagz); int lclTeam = Mem.Read <int> (lclBase OSets.tOffset); int chID = Mem.Read <int> (lclBase OSets.chOffset); DWORD eInch = Mem.Read <DWORD> (Klient OSets.entBase ((chID - 1) * OSets.EntLoop)); int eHealth = Mem.Read <int> (eInch OSets.hlthOffset); int eTeam = Mem.Read <int> (eInch OSets.tOffset); if (lclTeam! = eTeam && eHealth> 0) { Mem.Write <DWORD> (Client OSets.fceAttack, 6); }
Reply
Czy w ten sposób prosisz innych o pomoc? tylko "co jest nie tak?" jako tytuł, a następnie makaron codenz? Napraw to sam, leniwy chłopcze. Jest to prosta logika i została opublikowana dziesiątki razy na UC. użyj funkcji wyszukiwania.
Reply
Zacytować: Napisał misteryi Kod: if (lclTeam! = eTeam && eHealth> 0) { Mem.Write (Client OSets.fceAttack, 6); } ustawiasz tylko siłę ataku na 6, powinieneś również zapisać ją z powrotem do swojej pierwotnej wartości (podobnie, jak byś napisał oprump w funkcji bhop).
Reply
Zacytować: Originally Posted by sleepyaf ustawiasz tylko siłę ataku na 6, powinieneś również zapisać ją z powrotem do swojej pierwotnej wartości (podobnie, jak byś napisał oprump w funkcji bhop). oczywiście nie znasz różnicy pomiędzy 6, 5 i 4 ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by xfi oczywiście nie znasz różnicy pomiędzy 6, 5 i 4 ... Nie, nie, tylko sposób, w jaki widziałem siłę
Reply
Idąc, aby zignorować pierwszy komentarz. Najwidoczniej proszę o pomoc w ostateczności, nie wiem, czego chciałbyś w zamian? Być może cookie? Ja lubię uczyć innych rzeczy, które znam. Do innych. Funkcja zapisu jest w porządku, zadziała, wierzę, że to wartości i / lub przesunięcia. (Dlatego proszę o pomoc!)
Reply
Zacytować: Napisał misteryi Idąc, aby zignorować pierwszy komentarz. Najwidoczniej proszę o pomoc w ostateczności, nie wiem, czego chciałbyś w zamian? Być może cookie? Ja lubię uczyć innych rzeczy, które znam. Do innych. Funkcja zapisu jest w porządku, zadziała, wierzę, że to wartości i / lub przesunięcia. (Dlatego proszę o pomoc!) Cóż, zwykle gdy ludzie proszą o pomoc, opisywali szczegółowo swój problem, zamiast pytać "co jest nie tak?". Jesteś tym z kodem, mówi nam, co jest nie tak.
Reply
Zacytować: Napisał MarkHC Cóż, zwykle gdy ludzie proszą o pomoc, opisywali szczegółowo swój problem, zamiast pytać "co jest nie tak?". Jesteś tym z kodem, mówi nam, co jest nie tak. Słusznie! Cóż, to nie działa. Nie ma więc siły, gdy celownik jest nad graczem Doda to do głównego posta. Rozwiązałem się. Miałby to w instrukcji bhop if. F * cking piekło. Przepraszam wszystkich. Kinda ssie rep-13 z tego powodu, ale to życie.
Reply
Zacytować: Napisał misteryi Słusznie! Cóż, to nie działa. Nie ma więc siły, gdy celownik jest nad graczem Doda to do głównego posta. Rozwiązałem się. Miałby to w instrukcji bhop if. F * cking piekło. Przepraszam wszystkich. Kinda ssie rep-13 z tego powodu, ale to życie. Po prostu przeczytaj ponownie pierwszy wpis. Teraz wyobraź sobie, że jesteś jednym z aktywnych członków na tym forum, czytasz wszystkich pastorów "pośrednio", prosząc o pomoc w najprostszych i najbardziej logicznych sprawach. To ty jesteś. "co jest nie tak?" jako tytuł i PURE wklejony kod. To wszystko zawiera post OP. Nie ma opisu. nie ma "Cześć chłopaki, jestem nowy w kodowaniu!", nie "Próbuję krzyczeć, rób to, rób to". pieprzone piekło, nie ma nawet "Cześć!" i przy okazji. Pan mi dał ... "Jezu Chryste, to jest forum do oszukiwania, to jest teraz? I jestem nowy w oszustwach z C nie jestem?" - Jeśli jesteś nowy w C, to proszę, ffs, nie zaczynaj kodować cheatów. Idź po książkę, poznaj podstawy języka i je zrozum. Po prostu wiesz, najłatwiejszy sposób odbierania -rep jest, gdy ktoś zachowuje się tak, jakby chciał dostać łyżkę. Tak jest w tym przypadku i właśnie dlatego otrzymałeś -sprawdź. gl.
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez xzackcc Po prostu przeczytaj ponownie pierwszy wpis. Teraz wyobraź sobie, że jesteś jednym z aktywnych członków na tym forum, czytasz wszystkich pastorów "pośrednio", prosząc o pomoc w najprostszych i najbardziej logicznych sprawach. To ty jesteś. "co jest nie tak?" jako tytuł i PURE wklejony kod. To wszystko zawiera post OP. Nie ma opisu. nie ma "Cześć chłopaki, jestem nowy w kodowaniu!", nie "Próbuję krzyczeć, rób to, rób to". pieprzone piekło, nie ma nawet "Cześć!" i przy okazji. Pan mi dał ... "Jezu Chryste, to jest forum do oszukiwania, to jest teraz? I jestem nowy w oszustwach z C nie jestem?" - Jeśli jesteś nowy w C, to proszę, ffs, nie zaczynaj kodować cheatów. Idź po książkę, poznaj podstawy języka i je zrozum. Po prostu wiesz, najłatwiejszy sposób odbierania -rep jest, gdy ktoś zachowuje się tak, jakby chciał dostać łyżkę. Tak jest w tym przypadku i właśnie dlatego otrzymałeś -sprawdź. gl. Więc muszę powiedzieć, że jestem nowy w kodowaniu za każdym razem, gdy zadaję pytanie, zwłaszcza tak podstawowe, jak to? Mam na myśli to, jak trudno byłoby komuś z doświadczeniem powiedzieć: "Hej, ten kod jest w porządku, a twoje zyski, nic złego tutaj!"
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)