Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prognozowanie silnika
#11
A może przekazać movehelper do setupmove jak normalna osoba? co powiesz na sprawdzenie, czy struktura moveata ma poprawny rozmiar?
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie TheDarky A może przekazać movehelper do setupmove jak normalna osoba? co powiesz na sprawdzenie, czy struktura moveata ma poprawny rozmiar? przekazanie go nie powinno sprawić żadnej różnicy, ponieważ czytam tu wiele razy, ale próbuję tego. bez powodzenia. Mój rozmiar struktury to 184, co powinno być poprawne. Edycja: Okazało się, że przekazując encję jest trochę puste, wszystkie wartości są zerowe. jeśli sprawdzę przed hp to pokazuje 100 po 0. To ktoś ma pomysł, dlaczego?
Reply
#13
Jaki byt? Edycja: lol, naprawiłem kopalnię (moja nie uległa awarii, ale modyfikacja UserCmd nie zaszkodziłaby między początkiem przewidywania i zakończeniem prognozy). Sprawdź swoje indeksy vtable. Edycja: Czy to normalne, że Local-> m_vecPunch jest włączony (-0,000472, 0, 0), gdy nie wykonuje zdjęć z AK? Mam na myśli, że działa tak, jak widać, ale wydaje mi się trochę dziwne, lol. Edit2: Nigdy nie mam pieprzonego umysłu, zapomniałem wyczyścić bufor.
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by pycache Jaki byt? Edycja: lol, naprawiłem kopalnię (moja nie uległa awarii, ale modyfikacja UserCmd nie zaszkodziłaby między początkiem przewidywania i zakończeniem prognozy). Sprawdź swoje indeksy vtable. Edycja: Czy to normalne, że Local-> m_vecPunch jest włączony (-0,000472, 0, 0), gdy nie wykonuje zdjęć z AK? Mam na myśli, że działa tak, jak widać, ale wydaje mi się trochę dziwne, lol. http:
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by Miraculi Gracz Entity na setupmove jest pustym idkiem dlaczego Indeksy: SetupMove: 20 FinishMove: 21 StartPredictionErrors: 3 StopPredicitionErros: 4 SetHost: 1 powinien mieć rację. Edycja: Jestem głupi. Mam to działa. Dziękuję za wsparcie. Tak więc wiesz, informowanie ludzi o tym, co naprawili dla Ciebie, może zapobiec przyszłym wątkom z tym samym problemem.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by pycache Tak więc wiesz, informowanie ludzi o tym, co naprawili dla Ciebie, może zapobiec przyszłym wątkom z tym samym problemem. Jasne, popełniłem błąd przy przekazywaniu go. Więc było to trochę puste, ale nie kompletne nullptr.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)